Utwórz wątek

Powiększanie piersi: czerwiec-wrzesień 2020

KatarzynaEstheticon
Kraków · Utworzono: 22 maj 2020 · Zaktualizowano: Wczoraj 14:09

Cześć dziewczyny! 😊 Jak się macie?

To grupa wsparcia dla dziewczyn krótko przed i zaraz po operacji piersi. 🙌 Dodawajcie zdjęcia, dzielcie się opiniami, zadawajcie pytania. 👏

W kalendarzu 🗓️, dodajemy loginy wraz z datą i miejscem operacji, a także nazwisko lekarza. Najczęściej pytacie też o rozmiar i markę implantu, więc również je dodajemy - wystarczy, że podacie je w komentarzu i zaktualizuję kalendarz!

Opowiadajcie, na jakim jesteście etapie i co u Was! 😘

✅ 01/06/2020

olaklos Motiva - 355 ml

✅ 03/06/2020

Alle 390-440 ml

Natallia Warszawa - Klinika Prońćzuk - Mentor - 350 ml - okrągłe

✅ 04/06/2020

PAtrycja_p08 Poznań - dr Kubasik - Mentor - 370/400 ml - okrągłe

✅ 08/06/2020

DoloresDoruch Warszawa - dr Tadeusz Witwicki - 375 ml - anatomiczne

✅ 09/06/2020

Anita878147 Bielsko-Biała - dr Sirek - Mentor - 535 ml - okrągłe - wysoki profil

✅ 13/06/2020

agak Mentor - okrągłe - Słubice - dr Barańska

Aga0192 380 ml

✅ 15/06/2020

Anne95 Dr Janusz Jawroski - 410/440 ml - Motiva - Corse

Martys Poznań - dr Stępniewski - Polytech - 450-500 ml

Agnes26 Mentor - 380 ml - anatomiczne - wysoki profil

✅ 22/06/2020

Ala860141 Warszawa - Klinika Dr Szczyt - Dr Daria Charytonowicz - Mentor - okrągłe - 300 ml

Gigi889031 Mentor - 330 ml - anatomiczne

Monika1211 350 ml - Mentor - okrągłe

Annabp * Warszawa - Promedion - Polytech - 400 ml - okrągłe*

✅ 25/06/2020

AgnieszkaRom Gdańsk - Pefect Medica - dr Grobelny - 420 ml - okrągłe

✅ 26/06/2020

Roza900405

Malutka87 Dr Anna Olender - 245 ml i 295 ml

✅ 29/06/2020

Martaaaa Dr Szychta - Motiva - 300/355 ml - anatomiczne

marzena235

✅ 30/06/2020

Ewunia123 Mentor - 325 ml

eliza_k22 Kołobrzeg - dr Krajewski - Mentor - 375/400 ml

✅ 06/2020

cytrynowaliczi 325 ml - Motiva - okrągłe

✅ 01/07/2020

martagyl Sztokholm - Proformaclinic - mentor - 325 ml - okrągłe

DariaMartaBlanka Warszawa - Timeless - Motiva - 475ml - okrągłe

✅ 02/07/2020

Karolinakarolina Sztokholm - Nordiska Kliniken - Motiva - 425 ml - Okrągłe

✅ 14/07/2020

ewelinablondyna Bydgoszcz - Centrum Medyczne Gizińscy - Polytech - 315ml/380ml

✅ 15/07/2020

Ana890361 Kraków - Dr Keller - Mentor - 390 ml - anatomiczne

✅ 27/07/2020

Dorota892864 Manchester - dr Reza Nassab - 375 ml - okrągłe

✅ 29/07/2020

Kaja0205 Dr Chalcarz - Bydgoszcz - Motiva - 355 ml - Ergonomix

✅ 04/08/2020

Wik Centrum Medyczne Gizińscy - Polytech - 275 ml - anatomiczne

✅ 07/08/2020

Paati_2303 Lublin - dr Wojciech Chormiński - Mentor - 345ml - anatomiczne

✅ 07/08/2020

Corni_01 Lublin - dr Maciej Kuczyński - Motiva - 275 ml - okrągłe

**AdelaGoszkowskaBon* 275 ml - okrągłe

✅ 11/08/2020

AlinaAlicja 375-425ml - okrągłe

✅ 17/08/2020

asiulek Polanica Zdrój - dr Łątkowski - Mentor - 275 ml - okrągłe - wysoki profil

MakiMon Motiva - 295-330 ml - okrągłe

✅ 21/08/2020

MadziaG1987 Poznań - Klinika Złotowska - mentor Xtra - 405 ml

✅ 25/08/2020

Patipe Bielsko-Biała - dr Janusz Sirek - Mentor - anatomiczne - 390/440 ml

✅ 28/08/2020

enyaclaudia Dr Paciorek

Izabella30ck Mentor - 360 ml - okrągły

szczesciara646644 Mentor - 350/375 ml - wysoki profil

✅ 08/2020

Aliceef Polytech - 320 ml - anatomiczne

Patiiii Czechy

Sprawdź też: 👉 Anatomiczne czy okrągłe?

👉 Co Wasi bliscy i znajomi sądzą o tym, że powiększyłyście piersi?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

3715 komentarzy

• Aaabbb
    Wczoraj 14:09

Witam Was dziewczyny. Czy któraś z Was miała problem z trądzikiem na twarzy i miała operację?

• Magdaleeeena87
    Wczoraj 13:41

Monia_86 mnie tez zależy aby wyglądały naturalnie . Moim zdaniem osiągnęłaś ten efekt , są śliczne . Skoro masz dwa różne rozmiary pewnie miałaś asymetrię .. ja również mam ale bardzo mała i będę miała takie same rozmiary . Tzn wydaje mi się ze jest mała asymetria , lekarz mówił ze na tyle mała ze wyrównamy to ale właśnie nie pamietam w jaki sposób 🙈😂

• _monia_86
    Użytkownik wyróżniony
    Wczoraj 12:57

Ja mam mentor hd 325 i 350, tylko że płaska byłam, po 2 wykarmionych dzieci to była sama skóra wisząca w dół, przez ostatni rok przytyłam, lockdown robi swoje, to wróciłam do stanu jak przed ciążami. Mi się wydaje, że wychodzą na zdjęciach większe niż są w rzeczywistości, są szerokie, ale na wysokość nie bardzo, ale jestem niecałe 9 tygodni po, więc liczę, że się wybiją. Mi zależało na efekcie naturalnym i że jak zamienię push up na implant, to żeby nikt nie widział. I na razie się udało, rodzina ani znajomi nic nie zauważyli, bo oprócz męża, tylko siostra i 2 przyjaciółki widziały. Tak wyglądałam przed.

• Magdaleeeena87
    Wczoraj 11:55

Monia_86 tak przeglądam zdjęcia i wydaje mi się, że Twoje najbardziej trafiają w moje gusta. Dla mnie są w sam raz :) Wyglądają naturalnie, odległość między piersiami super! Przypomnisz mi, proszę, jakie masz implanty? Ja mam dodatkowo podniesienie i tak naprawdę na tym najbardziej mi zależy, ponieważ sam rozmiar nie jest zły, ale po ciąży i schudnięciu baaardzo opadły.

• OlciaA
    Użytkownik wyróżniony
    Wczoraj 11:41

Dokładnie :)

• _monia_86
    Użytkownik wyróżniony
    Wczoraj 11:28

Magdaleeeena87 trzymamy kciuki :)

• Magdaleeeena87
    Wczoraj 10:30

Dziewczyny... wynik na covid negatywny 🙈🙏🧘🏻‍♀️ Jutro 9:00 startujemy. Mam implant 295 motiva okrągły, wyjściowka małe C, więc myślę, że będzie ok. Podniesienie z implantem. Trzymajcie kciuki, będę się oddzywać po :)

• _monia_86
    Użytkownik wyróżniony
    Wczoraj 09:23

OlciaA wydaje mi się, że nie ma powodu do paniki. Po pierwsze ty swoje piersi miałaś blisko siebie i już wcześniej pisałyśmy, że masz super i idealną przerwę. Po drugie zrobić zdjęcie, żeby oddawało naturalny wygląd jest cholernie trudne, wiem po sobie :) A po trzecie i najważniejsze, Estheticon ma pewne parametry i przy wrzucaniu zdjęć je czasami zniekształca, wydłuża, ściska itp. Moim zdaniem 3 i 4 zdjęcie jest zniekształcone, a że faktycznie masz blisko siebie piersi, to wyszedł efekt symmastii. Najważniejsze co Ty w lustrze widzisz, a na kontroli z lekarzem pogadać, myśle, że jeśli będzie coś nie tak, to od razu Ci powie.

• Xyzgryy
    Użytkownik wyróżniony
    Wczoraj 08:31

OlciaA mi się wydaje, że chodzi o złudzenie optyczne na zdjęciu. Bo pozostałe zdjęcia już tego nie pokazują. Piękne piersi!!!

• OlciaA
    Użytkownik wyróżniony
    20 sty 2021

Ja nic niepokojącego nie widzę, właśnie tylko dziewczyny zaczęły tak pisać i się zeschizowałam trochę... kontrolę dopiero będę mieć za jakiś czas, więc na pewno o to zapytam.

• Magdaleeeena87
    20 sty 2021

OlciaA jeśli cokolwiek Cię niepokoi, skonsultuj się z lekarzem. Ja widzę tylko na 3 zdjęciu to, o czym mówicie. Może takie zdjęcie po prostu.

• Magdaleeeena87
    20 sty 2021

AlinaAlicja widzę, że nie jestem sama ;) Wróciłam od lekarza, moja noga i podwyższone limfocyty nie są przeciwwskazaniem, także teraz czekam na test covid. Oby był negatywny 🙏

• OlciaA
    Użytkownik wyróżniony
    20 sty 2021

Kurde ale mnie nastraszyłyście 😭

• AlinaAlicja
    20 sty 2021

Magdaleeeena87
    Ja miałam sytuację taką, że na dzień przed operacją mój lekarz miał mały wypadek i dostałam info od kliniki, że albo przekładamy termin, albo może przeprowadzić moją operację inny lekarz.
    Nie wiedziałam, co robić, mętlik totalny w głowie miałam. Bo bałam się ogólnie tej operacji (miałam lift z powiększaniem), do tego sama w domu po operacji, 👑 szalała, z moim lekarzem byłam na 5 rozmowach przed operacją, a z tym widziałam się na 30 minut przed.
    W dniu operacji zawoziła mnie koleżanka i wyobraź sobie, że wyruszyłyśmy spod domu, zajechałyśmy pod sklep kupić wodę. Wychodzimy ze sklepu, koleżanka chce odpalić auto, a ono nie odpala 🙈
    Byłam tak zrezygnowana, że chciałam zrezygnować i przełożyć to na ten rok. Na moje szczęście lub nieszczęście (bo nie wiem, jak na to teraz patrzeć...), gdy wykręciłam nr do kliniki to nikt nie odebrał, a ojciec koleżanki zdążył w ten czas naprawić samochód (problem z kluczykiem).

• AlinaAlicja
    20 sty 2021

OlciaA
    Weź lepiej umów się na wizyty do swojego lekarza, niech rzuci okiem, bo ja jak zobaczyłam 3 i 4 zdjęcie w dniu w którym dodałaś zdjęcia, to od razu pomyślałam, że coś chyba jest nie tak.

• Magdaleeeena87
    20 sty 2021

AlinaAlicja dokładnie tak ... czasami myśle ze wszystkie znaki na niebie mówią nie rób .. mam nadzieje ze jednak się uda i w piątek dojdzie do zabiegu . Dam znać po wizycie u lekarza jakie decyzje ✊✊

• AlinaAlicja
    20 sty 2021

Magdaleeeena87
    Kurcze... Współczuję. Idzie się wściec. Doskonale Cię rozumiem. Pewnie zadajesz sobie pytanie: czy na pewno teraz robić tą operację itd.

• Magdaleeeena87
    20 sty 2021

Cześć dziewczyny! Jako ze zbliża się mój termin kolejny na podniesienie i powiększenie piersi nie może być nudno i u mnie znów coś się dzieje... po krótce przypomnę, że zabieg miał być w listopadzie, w związku z covidem odwołany. Później 09.01, stan podgorączkowy, zabieg odwołany i kolejny termin to 22.01 a u mnie... w zeszłym tygodniu rozbiłam perfumy przecinając delikatnie przy tym nogę... nic się nie działo do wczoraj. Noga spuchła i boli. Robiłam badania przed zabiegiem i wyszły mi podwyższone limfocyty w związku z infekcja jak domniemam jaka się wdała (mój wynik to 3,6 norma to 1,0-3,5), czyli powiedzmy delikatnie podwyższone. Ale ostatnio przy gorączkę lekarz mi powiedział, że nawet opryszczka jest przeciwwskazaniem przed zabiegiem, dlatego tak się boję, że znów mi przełożą. Dzisiaj jadę zrobić test na covid, więc będę rozmawiać z lekarzem 😩🙏

• AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    19 sty 2021

Symmastia jest to powikłanie zabiegu powiększenia piersi, w którym implanty piersi przemieszczają się zbyt blisko ku sobie lub nawet stykają się na wysokości mostka.

• AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    19 sty 2021

Polecam bio oil na rozstępy.
    Lub Ziaja mama po 4 miesiacu w ciąży.
    Po tych produktach nie ma wysypki

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać