Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Anatomiczne czy okrągłe?

Anonim
EstheticonModerator
Kraków · Utworzono: 18 maj 2020 · Ostatnia odpowiedź 17 sie 2023

Cześć dziewczyny ☺️ Dzisiaj pytanie odnośnie kształtu implantów - anatomiczne czy okrągłe? Na jaki się zdecydowałyście i dlaczego? A może jesteście jeszcze przed operacją i nie wiecie, jaki implant wybrać? 🤔 To wątek dla Was! 🤗


Dla tych z Was, które dopiero co zaczynają myśleć nad operacją, krótki opis obu typów implantów:

✅ implanty anatomiczne:

👉 kształt kropli wody (łzy)

👉 pełne na dole, zwężające się ku górze

👉 bardziej naturalny efekt

👉 subtelniejsza zmiana

✅ implanty okrągłe:

👉 okrągły kształt

👉 pełne zarówno u podstawy jak i u góry

👉 efekt push-up bez stanika

👉 pełniejszy dekolt

👉 jędrne, uniesione piersi także bez stanika


Oba rodzaje implantów mają swoje zalety i bardzo dużo zależy od gustu. Jakie wolicie? 😉


Sprawdź też: Jak wasi bliscy przyjęli wiadomość o tym, że powiększyłyście piersi?

131 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Abc
    17 sie 2023

    Natka881776 nie wiem czy jeszcze tu zaglądasz, ale mam mieć dokładnie taki implant jak Ty.:) Wymiana z 390 cpg 323 anatomy. Zostaję przy anatomach bo wyglądają pięknie! Mam ogromną prośbę do Ciebie- czy mogłabyś podesłać zdjęcie jak wyglada u Ciebie taki implant? Czy jest bardzo duży? Trochę się obawiam wielkości, dlatego spadłaś mi z nieba :) będę mogła zobaczyć jak mniej więcej taki implant sie prezentuje. Ogromna prośba🙏 z góry dziękuje Ci za pomoc!😘

  • Anonim
    OlgaPopowicz
    24 lip 2022

    Zastanawiam się nad powiększeniem piersi, jestem ze Szczecina. Dziewczyny, kogo możecie polecić?

  • Anonim
    gosiaczek1976
    20 paź 2021

    EwaNowakowska, a nie wiesz, jakie są teraz terminy do dr Dominika? Sama zbieram się od kilku lat i czuję, że to ten moment. Zależy mi na bardzo dobrym lekarzu, a czytałam dużo na jego temat.

  • Anonim
    Katarzyna34
    Użytkownik wyróżniony
    27 lip 2021

    Aha, jestem po karmieniu piersią i z tego co zdążyłam poczytać, to najlepiej dla mnie okrągłe hp, ale ja mogę sobie czytać, a lekarz i tak podejmie decyzję.

  • Anonim
    Katarzyna34
    Użytkownik wyróżniony
    27 lip 2021

    Witam. Ja czekam na konsultację dopiero na 9.08 i już chciałabym być po. Lekarz, u którego mam zamiar robić, pracuje na implantach Arion. Czy jest tu ktoś, kto miał może takie? A może któraś z Was robiła we Wrocławiu?

  • Anonim
    EwaNowakowska
    20 lip 2021

    Teraz dostać się do doktora Boliglowy nie jest aż tak łatwo jak wtedy, kiedy ja robiłam.

  • Anonim
    lemon1970
    29 cze 2021

    ferlao dobrze wiedzieć niedługo mam u niego konsultację :) Robiłam sobie plastykę powiek, ale widziałam tez efekty po powiększaniu piersi i stwierdzi łam, że kiedy jak nie teraz :) Wyglądają jego prace świetnie. Sama chciałabym takie naturalne jak moje, ale uniesione tyle wiem :)

  • Anonim

    Anonim

    25 maj 2021

    PatrycjaHoppe, w Krakowie :)

  • Anonim
    PatrycjaHoppe
    23 maj 2021

    Cześć, w jakiej miejscowości przyjmuje dr Boligłowa ?

  • Anonim
    Gosiaczek77
    14 maj 2021

    Kazmi, dokładniej mi dr Boligłowa i zrobił takie małe cięcie pod pachą i tak dobral rozmiar, że każdy myśli, że są moje. Oczywiście, kto ma wiedzieć, to wie, nie ukrywam tego, ale nie uważam, żeby nasze zrobione były czymś złym, wręcz przeciwnie.

  • Anonim
    OlciaA
    Użytkownik wyróżniony
    21 mar 2021

    Kazmi - bardzo się mylisz ,w wielu przypadkach nikt nawet nie zauważa że są powiększone tak naturalnie wyglądają i niektórym osobom jak nie pokażesz blizny, to nie wierzą że są to ,,robione,,.

  • Anonim
    Anulka2016
    Użytkownik wyróżniony
    19 mar 2021

    Chciałabym zaznaczyć, że to jest forum o operacjach a nie o "cudownych" tabletkach czy "kremach". Więc nie ładnie pisać rzeczy typu "a po co robić operację"...

  • Anonim
    Kazmi
    Użytkownik wyróżniony
    19 mar 2021

    Ja zamawiałam w sieci ;) Oczywiście, że krem nikomu nie powiekszy biustu... Ale poprawi jego wyglad, bo może go ujędrnić, napiąć skórę ;) Też zniwelować rozstępy, jeśli ktoś ma ;) Ja używam akurat kremu z Frashe i efekt jest taki, że moje piersi są o wiele jędrniejsze niż parę miesięcy temu. Co z tego że ktoś ma duże, jak są flaki? Nie liczy rozmiar tylko kształt :D

  • Anonim
    gwiazdara
    Użytkownik wyróżniony
    19 mar 2021

    Ja miałam duże kompleksy na punkcie mojego biustu, ale chyba bym się nie zdecydowała. Bałabym się jednak tego ryzyka. Zwłaszcza że powoli zaczęłam się godzić z jego rozmiarem i po prostu zaczęłam robić ćwiczenia, które poprawiły ich jędrność. Teraz uważam, że nie jest tak źle. Mojemu facetowi też to nie przeszkadza. Co do tych tabletek to gdzie kupię?

  • Anonim
    dariadk
    18 mar 2021

    Ja się zdecydowałam na operację ze względów psychicznych. Nie akceptowałam swojego wyglądu, zamykałam się na ludzi - ogólnie mówiąc, byłam aspołeczna. Może to dziwne dla tych, którzy tego nie przeszli, ale poprawa wyglądu zmienia życie całkowicie. Co do tabletek to są supe,r ale takie perfect bust powiekszają jedynie jeden rozmiar, nie więcej ;)

  • Anonim
    Kazmi
    Użytkownik wyróżniony
    17 mar 2021

    Ale po co powiększać sobie piersi? Przecież to sztucznie wygląda. Dlaczego nie akceptujecie swojego ciała takim, jakie jest? Ewentualnie można jak tutaj powyżej piszą wspomóc się tabletkami.

  • Anonim
    parkowa
    16 mar 2021

    Potwierdzam. Tabletki nie powodują żadnych efektów ubocznych i są skuteczne. Wystarczy sobie poczytać opinie w sieci. Niewiele jest tych negatywnych. Ważne jest to, aby brać je regularnie, bo jak omija się poszczególne tabletki, to może nie być efektu.
    Kurację Perfectbust przeszłam pól roku temu. Bałam się na początku, że efekt będzie jedynie podczas brania tabletek ale nic takiego. Piersi nadal są jedrne i większe.

  • Anonim
    gwiazdara
    Użytkownik wyróżniony
    15 mar 2021

    A ja nie polecam od razu operacji. Przecież jest wiele innych, równie skutecznych sposobów na powiększenie. Wiadomo, że jedynie operacja powiększy biust o kilka rozmiarów, ale można przecież powiększyć piersi o jeden rozmiar za pomocą tabletek. Polecane są na przykład tabletki Perfect Bust. Dają bardzo dobry efekt, a jednocześnie nie są szkodliwe. Oraz nie ma sie po nich efektów ubocznych (operacja jest przecież bardzo groźna, poczytajcie sobie o komplikacjach).
    Tabletki brałam przez 3 miesiące. Efekt naprawdę super!

  • Anonim
    Lena821601
    13 mar 2021

    Cześć dziewczyny,
    ja równo po 11 latach będę wkrótce wymieniać implanty z anatomicznych Allerganów na okrągłe Motivy. Dawno temu miałam asymetrię i malutką wyjściówkę, otrzymałam dwa implanty o różnej pojemności. Przez te 11 lat wszystko było super, piersi przeżyły karmienie piersią, ciążę i wahania wagi + i -30 kg! Po tych wszystkich przygodach wygladają naprawdę dobrze, nic nie wisi. Skóra nie rozciągnęła się zanadto, ale na pewno mam teraz więcej gruczołu i okrągłe implanty ładnie wypełnią mi górę, być może trochę podniosą mi piersi. Obejdzie się bez plastyki, tylko będę miała większy implant. Dlaczego wymieniam implanty? Ponieważ w obrazie USG widać marszczenia, wyczuwam je także ręką. Implanty są dość twarde (technika poszła do przodu:) i liczę na to, że z Motivą będzie większy komfort. Drugi powód to powłoka - mam wycofane z rynku Allergany z powłoką, którą wiąże się z bardzo rzadkim rodzajem chłoniaka. No i ostatni - sprawa estetyki - nie planuję już dzieci i myślę, że na pewno większy implant podrasuje mi piersi. Teraz wyglądają bardzo, bardzo naturalnie. Od początku lubiłam swoje anatomy, bo nie rzucały się w oczy i w zasadzie nikt nie wierzył, że to implanty. Aby mieć "efekt wow" jeśli chodzi o dekolt, musiałam wykorzystywać solidny push-up, choć piersi są duże, noszę rozmiar 70FF. "Na starość" podobają mi się bardziej zarysowane piersi. Wybór okrągłej wkładki to także propozycja lekarza (ten sam, co 11 lat temu). Macie rację, że chyba po karmieniu okrągły implant jest lepszym rozwiązaniem. Pozdrawiam serdecznie!

  • Anonim
    Stokrotkaa
    Użytkownik wyróżniony
    22 lut 2021

    Aha, no i anatomiczne też mają różną projekcję :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama