Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Szersze implanty motiva round

Anonim
Anonim
Sanok · Utworzono: 27 maj 2020 · Ostatnia odpowiedź 3 paź 2020

Witam. Po konsultacji chirurg wybrał dla mnie implanty motiva round 275ml o szerokości 10.5cm Mam w obwodzie pod piersiami około 72-73cm. Po pomiarach okazało się że mam jedną pierś szerszą (11.0 cm) od drugiej i chirurg dobra mi implanty do wyższej piersi. Zastanawiam się czy mogłabym wybrać implanty o szerszej podstawie. Oglądam wiele zdjęć i nie znalazłam dziewczyn z szerokością 10.5, szerokości zaczynały się od 11.0cm , 11.5 cm. Nawet dość drobne dziewczyny moralny szerszą podstawę. Napiszcie jak było w waszym przypadku.

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    AnnS
    3 paź 2020

    @corni_01 możesz pokazać efekt ostateczny? Mam takie same wymiary i zastanawiam się pomiędzy 275 a 295 motiva ergonomix

  • Anonim
    EstheticonModerator
    2 cze 2020

    Czesć Anonim! 😉 Zajrzyj do grupy wsparcia dla dzewiczyn tuż po operacji i podziel się z nimi Twoimi doświadczeniami 👉 https://forum.estheticon.pl/powiekszanie-piersi-augmentacja/powiekszanie-piersi-kwiecien-maj-2020-43201
    Jeśli masz jakieś wątpliwości, dziewczyny na pewno chętnie odpowiedzą ☺️

  • Anonim

    anonymous6072214

    30 maj 2020
    Najlepszy komentarz

    Hej Corni_01 😊
    Ja też mam 10,5 srednicy piersi, mam bardzo wąska klatke piersiową i null rozmiar. Jestem tydzien po operacji, ide dzisiaj na kontrolę i zobacze jak wyglądają 😉
    Jesli chodzi o rozmiar to mam motiva 295 full.
    Nie są duże, myślę, że jak do mojej kościstej budowy ciała u góry są dobrane idealnie 😊

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    29 maj 2020

    Myślę, ze możesz wrócić do lekarza ze swoją wątpliwością. Wiele dziewczyn zmienia zdanie co do wielkości/ szerokości/ projekcji implantów między konsultacją a operacją. Możesz spytać, czemu wybrał akurat takie, zresztą często lekarze biorą pod uwagę życzenia pacjentki, o ile nie zagrażają jej zdrowiu oczywiście. Nieraz babeczki opisują, co udało im się "wynegocjować" :).
    Mi ostatnio lekarz na kontroli powiedział, że nie dałby mi szerszych implantów nawet o pół cm, bo zaczęłabym już wyglądać potężnie i zaburzyłoby to proporcje sylwetki. W związku z tym, jeśli chciałabym większe implanty, to musiałabym iść w kierunku wyższej projekcji.
    Czasem jest też tak, co widzę po zdjęciach, że dziewczyny mają piersi bardzo wystające poza obrys ciała i czują się z tym dobrze, a czy to wygląda estetycznie czy nie, to już kwestia gustu.

  • Anonim
    EstheticonModerator
    28 maj 2020

    Cześć Corni_01, witamy ☺️ Wiesz już kiedy będziesz miała zabieg? Zajrzyj do grupy dziewczyn tuż przed operacją, któraś na pewno chętnie Ci coś podpowie 👉 https://forum.estheticon.pl/powiekszanie-piersi-augmentacja/powiekszanie-piersi-czerwiec-wrzesien-2020-43646
    Daj znać, a dodam Cię do kalendarza 😌

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama