Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Operacja powiększenia piersi za 2 tygodnie

Anonim
agak
Użytkownik wyróżniony
Zielona Góra · Utworzono: 9 cze 2020 · Ostatnia odpowiedź 30 cze 2020

Hej dziewczynki! Za dwa tyg mam operację i troszkę się boję... podnieście na duchu! Wiem, że każda z nas przechodzi to inaczej, ale... Ja mam operację w Słubicach, dr Barańska.


10 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    agak
    Użytkownik wyróżniony
    30 cze 2020

    @Aga878678 Wrzucałam już zdjęcia, są na forum, wrzuć zdjęcie Ty też. Jestem ciekawa

  • Anonim
    Aga879878
    Użytkownik wyróżniony
    29 cze 2020

    Mamy podobnej wielkości implanty :-) mój to mentor okrągły 275, 6 doba po operacji… uff… miałam coś pomiędzy, A i B, ale głównie to skóra, bo po 2 karmieniach nic mi nie zostało.
    A Ty jaką miałaś wyjściówkę?

  • Anonim
    Aga879878
    Użytkownik wyróżniony
    29 cze 2020

    Hej, Agak,
    Co U Ciebie? Jesteś już po operacji, tak? Jak się czujesz?
    Daj znak i umieść jakieś fotki.
    Pozdrawiam cieplutko! :-).

  • Anonim
    agak
    Użytkownik wyróżniony
    20 cze 2020

    @insomnia właśnie wszystko mam już przygotowane... zdjęcie p. doktor wysłałam już na konsultacji online. Swoje zdjęcia "zdechlaków" też 😁 we wszystkich pozycjach jakich chciała, więc jakby wiem co chcę... Wiem, że dużo zależy od implantów... nie zawsze większe znaczą "więcej"

  • Anonim
    insomnia
    Użytkownik wyróżniony
    19 cze 2020

    @agak
    Zgadzam się z Aga0192. U mnie od konsultacji do operacji minął tydzień, a dopiero po operacji zaczęłam czytać więcej i trochę teraz mam wątpliwości co do swojego wyboru. To też nie tak, że na pewno będzie źle i będziesz żałowała, ale musisz się nastawić na to, że efekt może nie być dokładnie taki, jak oczekiwałaś, możesz sobie wtedy wyrzucać, że kurcze, może mogłam mieć więcej czasu do namysłu. Jedno co mogę Ci poradzić: przygotuj się bardzo dobrze do konsultacji, konkretnie, czy chcesz bardziej wypełniony dekolt czy bardziej naturalny (choć widzę, że chcesz okrągłe), koniecznie miej przygotowane zdjęcia piersi, które Ci się podobają, żeby pokazać lekarzowi, jakiego oczekujesz efektu. Nie sugeruj się, że "mniej niż 400ml to nie bierz, a najlepiej weź 600 od razu", ale też nie przestrasz się wielkości, w tych sizerach, czy jak to się nazywa, podobno (nie wiem, bo ja nie mierzyłam) piersi wyglądają na większe niż będą.
    Trzymam kciuki!

  • Anonim
    agak
    Użytkownik wyróżniony
    15 cze 2020

    aga 0192 kurcze, ale jadę do profesjonalistów, którzy to robią to od ponad 20 lat i w większości przypadków dla Niemców... Liczę na to, że będzie ok.

  • Anonim
    Aga0192
    12 cze 2020

    @agak Nie wiem czy to dobry pomysł żeby od razu mieć i konsultacje i operacje. Ja miałam w sumie 3 konsultacje i dopiero na ostatniej razem z lekarzem już ostatecznie wybraliśmy rozmiar implantów, typ cięcia itd. Po pierwszej wszystkie ustalenia bardzo się różniły od tych ostatecznych.

  • Anonim
    EstheticonModerator
    10 cze 2020

    Cześć, zaktualizowałam info tutaj 👉 https://forum.estheticon.pl/powiekszanie-piersi-augmentacja/powiekszanie-piersi-czerwiec-wrzesien-2020-43646 Daj znać dziewczynom z grupy, któraś na pewno podniesie Cię na duchu 😊 Są dziewczyny tuż po operacji, możesz zapytać, jak to u nich wygląda i jak to przechodzą 😉

  • Anonim
    agak
    Użytkownik wyróżniony
    10 cze 2020

    W związku z tym, iz szleje koronawirus jadę na konsultację i od razu mam operację. Więc tak naprawdę nie wiem jakie implanty bedę mieć. mam 169 cm wzrostu i 72 pod biustem... na pewno chcę mentory okrągłe... zobaczymy czy się da...

  • Anonim
    EstheticonModerator
    9 cze 2020
    Najlepszy komentarz

    Cześć agak, witamy 😉 Dodałam Cię do grupy wsparcia dla dziewczyn tuż przed i tuż po operacji, na pewno chętnie podniosą Cię na duchu 👉 https://forum.estheticon.pl/powiekszanie-piersi-augmentacja/powiekszanie-piersi-czerwiec-wrzesien-2020-43646

    Jakie wybrałaś implanty? Marka, rozmiar? ☺️ Dołacz do nas!

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama