Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Motiva Ergonomix 320 demi

Anonim
Anonim
Warszawa · Utworzono: 9 mar 2023 · Ostatnia odpowiedź 6 mar 2024

Hej Dziewczyny! Jestem miesiąc po operacji. Implanty Motiva Ergonomix 320 ml, profil demi. Startowałam z totalnego zera, miseczka ledwo A (niedorozwój piersi). Są piękne, doktor naprawdę się postarał i z niczego zrobił coś. Efekt lepszy niż oczekiwałam. 😍 Chciałam naturalnie wyglądający biust i taki jest!! Czasami jednak mam lekki niedosyt i myśli, że mogłam jednak wziąć trochę więcej… Jak myślicie? Mam 68 cm pod biustem, 172 cm wzrostu, 55 kg

31 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    arika1
    6 mar 2024

    Kspau897
    Ok 80 pod biustem, a ile masz teraz w biuście ?

  • Anonim
    Kspau897
    3 mar 2024

    80 pod biustem

  • Anonim
    arika1
    3 mar 2024

    Kspau897
    Ja pod biustem mam 72cm , w biuście teraz 85cm, 164 cm wzrostu, tylko biodra mam szersze niestety. A ty masz 80 w biuście czy pod biustem ?

  • Anonim
    Kspau897
    1 mar 2024

    arika1 właśnie nie jestem drobna. Klatka okolo 80 cm plus większybrzuszek (taka budowa niestety), osobiście wzięłabym teraz wiekszy implant. A Ty ile masz pod biustem jak mozna wiedziec?

  • Anonim
    arika1
    1 mar 2024

    Kspau897
    To mamy dokładnie ten sam implant 😀 u ciebie pięknie okrągłe od razu, u mnie dalej szpiczaste czekam aż się ułożą. Chyba bardzo drobna jesteś bo implant mamy ten sam, a u ciebie jakby większy się wydaje

  • Anonim
    Kspau897
    29 lut 2024

    arika1, wyjsciowka prawie 0, w obwodzie sporo bo okolo 80. Mam ergonomix round silksurface tak dokladnie jest na karcie rejestracji ersf 375Q

  • Anonim
    arika1
    28 lut 2024

    Kspau897
    A ile masz w biuście , i jaką miałaś wyjściówkę ?

  • Anonim
    arika1
    28 lut 2024

    Kspau897
    U ciebie są bardziej okrągłe , ja mam bardziej szpiczaste . A ty masz ergonomix czy okrągłe ?

  • Anonim
    Kspau897
    27 lut 2024
    Najlepszy komentarz

    arika1 mam wizyte 05.03 to dam znać. Na chwilę obecną wyglądam tak

  • Anonim
    Rozalina02
    Użytkownik wyróżniony
    27 lut 2024

    AnnaAnna991a
    Nie martw się okres się zbliża i przypomnij sobie jak tj kiedy są bardziej wrażliwe i tkliwe w tym czasie a tutaj dochodzi opuchlizna i rany po operacji. Jesteś kilka dni po tak naprawdę. U mnie po operacji też były bardziej wrażliwe przed okresem,a jak już dostałam albo minął to zupełnie inaczej.

  • Anonim
    AnnaAnna91a
    Użytkownik wyróżniony
    27 lut 2024

    I jeszcze mocniej czuję szwy w lewej piersi (taki ostatni kawałek) wiem że to wszystko musi dostać do siebie ale trochę się stresuje

  • Anonim
    AnnaAnna91a
    Użytkownik wyróżniony
    27 lut 2024

    Jestem już 6 dzień po operacji i za parę dni mam dostać okres. Wszystko było w miarę ok a dziś piersi mam bardzo wrażliwe do tego dwa mega twarde kamienie. Czy jest to jakiś powód do niepokoju?

  • Anonim
    arika1
    27 lut 2024

    Kspau897
    Daj znać jak u Ciebie po zdjęciu opatrunków

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    26 lut 2024

    Hej Anonim,
    Ja mam 455 ml, 96 cm obwód w biuście, 78 cm obwód pod biustem. Rozmiar 80d lub 75e. Czuję niedosyt, ale póki co będę się cieszyła tym co jest. Podobają mi się krągłości jak u Lidija Bacic :)

  • Anonim
    Kspau897
    26 lut 2024

    arika1 ja dziś po zabiegu, ten sam implant

  • Anonim
    arika1
    26 lut 2024

    Anonim
    Hej nie widać Twoich zdjęć dodaj w komentarzu

    mam 375 full ergonomix narazie jeszcze się układają i czekam na efekt końcowy, bo teraz jedna jest mniejsza :(

  • Anonim
    Mimita
    Użytkownik wyróżniony
    26 lut 2024

    Paulina1998 https://forum.estheticon.pl/powiekszanie-piersi-augmentacja/implanty-motiva-doswiadczenia-pacjentek-216243
    Tam jest trochę zdjęć, sama też pokazywałam swoje ergonomix;)

  • Anonim
    Magi24
    Użytkownik wyróżniony
    26 lut 2024

    MariolaKaaaa To niedoczulica skórna, tak się dzieje po operacji, kiedy nerwy są naruszone. Ja mam tak od wewnętrznej strony piersi.

  • Anonim
    AnnaAnna91a
    Użytkownik wyróżniony
    25 lut 2024

    Ja tak nie mam ale może dlatego że dopiero kilka dni. U mnie jest czasami tak ze prawa pierś się „zaciska” w środku jakby mięsień się zacisnął i zaraz puszcza i wtedy ciężko mi nawet ręką ruszyć bo ciągnie.

  • Anonim
    MariolaKaaaa
    25 lut 2024

    W sensie jak dotykam piersi od strony pachy to nie czuje tego dotyku

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama