Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Implanty Motiva - doświadczenia pacjentek

Anonim
Paulitta579988
Użytkownik wyróżniony
Tarnowskie Góry · Utworzono: 6 lut 2019 · Ostatnia odpowiedź Wczoraj 18:59

Witajcie, chciałabym zapytać i ewentualnie prosić o wklejenie zdjęć przez dziewczyny, które miały powiększane piersi implantami firmy MOTIVA . Zainteresował mnie jakiś czas temu ten temat bo słyszę wiele dobrego o tych implantach a zwłaszcza o Ergonomixach. Czy jest tu spora grupa Motivek :) ?

1011 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    vertans
    Wczoraj 18:59

    Karpatka98, mam mieć pod mięsień metodą dual plane. Masz rację - warto dopytać operatora

  • Anonim
    Karpatka98
    Wczoraj 09:56

    Vertans a będziesz miała implant pod mięsień? Bo różnica w rekonwalescencji w implancie pod mięsień i pod powięź jest duża- pod powięź zazwyczaj czujesz się lepiej i szybciej dochodzisz do siebie, ja po operacji nie dostawałam leków przeciwbólowych bo niepotrzebowałam, na noc też nie. I wolałabym być w domu już od pierwszej doby bo czułam się dobrze, koleżanka obok operowana też, a łóżko wygodniejsze w domu, wiadomo 😉 i zależy jak znosisz narkozę; ja bezobjawowo, zero mdłości i koleżanka obok też. No ale jest też aspekt komplikacji, które zdarzają się rzadko, ale jednak czyli np jakieś krwawienie? I co wtedy jak będziesz w domu? Choć też słyszałam, że są miejsca gdzie po operacji wypuszczają w tej samej dobie, jeśli lekarz mówi, że tak może być, to może warto mu zaufać, ja bym tylko dopytała czy gdyby cokolwiek się działo to możesz nawet w nocy wrócić i liczyć na pomoc.

  • Anonim
    Olala81
    Wczoraj 07:36

    vertans, ja miałam operacje o 9.00 a wyszłam do domu o 10.00 następnego dnia. Pierwszej nocy dostałam silnie leki przeciwbólowe i środek nasenny więc przespałam całą noc. Następna noc w domu już nie była taka fajna;) Dodatkowo miałam bardzo duże mdłości po narkozie i wymiotowałam aż do 22.00 (pozostałe dziewczyny operowane tego dnia też wymiotowały) więc jeśli miałabym wypis np . o 20.00 to nie dojechałabym do domu... Na miejscu dostałam 2x zastrzyk powstrzymujący wymioty, który dawał ulgę na pewien czas.

  • Anonim
    vertans
    17 kwi 2024

    Dziewczyny a ile zostawałyście w klinice po operacji? Mój operator powiedział że nie ma potrzeby zostawania na noc, operację mam mieć o 10:00 i na noc do domu

  • Anonim
    Karpatka98
    16 kwi 2024

    Ja wczoraj byłam na kontroli po niespełna miesiącu od operacji, wszystko ok. Efekt przerósł moje oczekiwania. To dawaj znać jak się czujesz, dobrze, że już po, mam wrażenie że mnie dużo więcej nerwów i stresu kosztował czas przed operacją niż po niej.

  • Anonim
    Teqil
    16 kwi 2024

    Karpatka tak 😊 jestem już po i dziś wychodzę 😊
    Jak dotąd wszystko super 😊

  • Anonim
    Karpatka98
    15 kwi 2024

    Tequil czy Ty właśnie dziś jesteś po operacji? Jak się czujesz? Byłaś operowana u drą Mazurka tak?

  • Anonim
    Mimita
    Użytkownik wyróżniony
    15 kwi 2024

    Ja startowałam w zasadzie z samymi sutkami (płaskie a;) i mam ergonomixy, z których jestem totalnie zadowolona, gdybym miała kiedyś wymieniać to nadal takie. Dla większości pewnie byłyby tu za małe, ale celowo wybrałam dla siebie demi 320. Kształt jak dla mnie (minęło prawie 3 miesiące) jest idealny, są okrągłe, a równocześnie zupełnie nie piłki, naturalnie się układają chociażby przy pochylaniu. Nie miałam w ogóle etapu kwadratowych piersi czy nadmiernie opuchniętych, w zasadzie od początku mają ładny kształt (kiedyś już tam dodawałam zdjęcie po operacji) i w ogóle mam wrażenie, że po miesiącu były dość miękkie i naturalne w dotyku (chociaż nigdy nie miałam takich piersi i nie dotykałam u kogoś więc może ciężko powiedzieć 😃). Jeżeli ktoś chce ewidentnego efektu push up to rzeczywiście nie ergonomicznych uważam (albo ten najwyższy profil), jeżeli komuś zależy na naturalnym efekcie to polecam:)

  • Anonim
    vertans
    15 kwi 2024

    Prynka, od mojego lekarza słyszałam, że ergonomixy są tylko dla tych osób które już mają trochę swojej piersi i zależy im na pełniejszym większym kształcie. Ja startuje praktycznie od 0 i lekarz od razu odrzucił ergonomixy - tylko round. Finalnie wybrałam 375 full

  • Anonim
    Prynka
    15 kwi 2024

    Olala81, sama juz nie wiem co robić

  • Anonim
    Olala81
    15 kwi 2024

    Prynka, zależy jaki efekt chcesz osiągnąć. Jedne wolą sterczące piłeczki, inne dziewczyny bardziej naturalny kształt. Ergonomixy to takie wkładki anatomiczne tylko maja tą przewagę że jak się obrócą to nic się nie dzieje:) z ciekawostek to tylko dodam, że mój lekarz nie stosuje ergonomix 2. Ma oczywiście implanty Motivy ale tych nie zakłada. Mówi, że tam żel jest już za miękki i po czasie za bardzo zjeżdża.

  • Anonim
    Prynka
    15 kwi 2024

    Byłam na konsultacji, mam wybrane 500/550 ml motiva rund full pod miesien .Początkowo lekarz proponował 450/500ml, później myślał nawet o 625ml ale możliwe że by się nie zmieściły. Mam 183cm wzrostu, ważę 63 kg pod biustem mam 75cm rozmiar A. Nie wiem czy nie będą za duże. Niby przymierzałam, były duże ale dopasowane. Pan doktor mowil ze jestem wysoka i beda pasowac.W sumie gdy zaczęłam myslec o powiększeniu piersi, myślałam o ergonomixach. A Wy co myślicie które lepsze okragle czy ergonomixy?

  • Anonim
    Ifg7
    Użytkownik wyróżniony
    15 kwi 2024

    Prynka, ja sie bardzo bałam własnie BII i duzo o tym czytalam, ale mysle ze niewiele dziewczyn jest tego w ogole swiadomych.. pytalam o to lekarza i on mial do tego akurat sceptyczne podejscie natomiast o wszystkich innych powiklaniach mnie poinformowal. musisz zadac sobie pytanie czy bierzesz na klate ryzyko powiklan bo umowmy sie, ze jest male ale jest. ja bardzo dlugo sie wahalam, ale finalnie sie zdecydowalam i poki co uwazam, ze byla to swietna decyzja.

  • Anonim
    Olala81
    15 kwi 2024

    vertans, dla mnie spanie było gorszym problemem niż ból po operacji (jak dla mnie ból był nie wielki). Ja spałam z bardzo uniesionym tłowiem i dużo bardziej sprawdziło mi się włożenie poduchy pod materac (właściwie to nawet nie poducha była tylko zdemontowałam kawałek kanapy;) dzięki temu miałam gładki ale mocno uniesiony materac (trochę jak w szpitalu). Dużo poduch na materac mnie się nie sprawdził. Najgorsze były 2 pierwsze noce a reszta już poszła. Człowiek się przyzwyczaja i nawet teraz jak mogę spać już na bokach to zdarza mi się trochę spać na plecach czego wcześniej nigdy nie robilam:)

  • Anonim
    tosia93
    Użytkownik wyróżniony
    15 kwi 2024

    Prynka - powikłania są rzadkie ogólnie więc się nie przejmuj. Przed jest więcej myślenia a po będzie inaczej. Implanty bardzo rzadko się wymienia - chyba, że chcesz zmienić rozmiar to wtedy tak. Ja swój zabieg mam 9 września

  • Anonim
    Misia33
    15 kwi 2024

    Tosia93 Anna Anna nie miałam propozycji bo to nie wchodziło w grę chciałam od X lat implanty i na tym się skupiłam

  • Anonim
    Prynka
    14 kwi 2024

    Cześć dziewczyny. Za dwa miesiące mam zaplanowany zabieg powiekszania piersi.Ostatnio naczytalam sie dużo o różnych powikłaniach i trochę mnie to przeraziło, czy są tutaj jakieś dziewczyny które miały jakieś powikłania pooperacyjne? Czy są tutaj osoby które z powody BII musiały usunac implanty lub je wymienić? Wcześniej nic nie słyszałam o BII niby chorobie implantów czy któraś z was miała jakieś objawy? Czy jakiś lekarz Wam o tym wspominał?

  • Anonim
    Prynka
    14 kwi 2024

    Cześć dziewczyny. Za dwa miesiące mam zaplanowany zabieg powiekszania piersi.Ostatnio naczytalam sie dużo o różnych powikłaniach i trochę mnie to przeraziło, czy są tutaj jakieś dziewczyny które miały jakieś powikłania pooperacyjne? Czy są tutaj osoby które z powody BII musiały usunac implanty lub je wymienić? Wcześniej nic nie słyszałam o BII niby chorobie implantów czy któraś z was miała jakieś objawy? Czy jakiś lekarz Wam o tym wspominał?

  • Anonim
    AnnaAnna91a
    Użytkownik wyróżniony
    14 kwi 2024

    Misia też mi się wydaje że powinnaś mieć lifting.
    Lekarz Tobie nie zaproponował?

  • Anonim
    vertans
    14 kwi 2024

    dziewczyny a jak radziłyście sobie ze snem po operacji? macie jakieś tipy jak nie przekręcać się na bok i spać na plecach? dodatkowe poduszki?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama