Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dr Michal Charytonowicz- proszę o opinie

Anonim
Karolina1lesniewska
Mława · Utworzono: 14 lut 2024 · Ostatnia odpowiedź 20 lut 2024

Hej dziewczyny, w końcu zdecydowałam się na konsultacje u dr Charytonowicza. Czekam na konsultacje, ale mam termin dopiero na październik :( czy któraś z Was wykonywała u doktora powiększanie piersi? Czy jesteście zadowolone? Czy rzeczywiście czekałyście tak długo na konsultacje czy może udało się jakoś wcześniej wejść z listy rezerwowej ? Po jakim czasie od konsultacji miałyście termin operacji?

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Karolina1lesniewska
    20 lut 2024

    A czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć ? Dziewczyny odezwijcie się 😊

  • Anonim
    vannkama
    Użytkownik wyróżniony
    17 lut 2024

    Mentor anatomiczny
    Całość z podniesieniem jednego sutka 24 tys.

    Tak mi się cudownie zdarzyło, że nie bolało :) Dostałam leki p/bólowe po operacji, na wieczór i następnego dnia przy wyjściu do domu. W domu przeciwbólowych w ogóle nie brałam, nie miałam potrzeby, bo nie czułam żadnego bólu :)

  • Anonim
    Karolina1lesniewska
    17 lut 2024

    Vannkama a ile wyniósł Cię całkowity koszt operacji? Masz mentory? Okrągłe czy anatomiczne? I napisałaś, że zero bólu. Jak to 😆?

  • Anonim
    vannkama
    Użytkownik wyróżniony
    17 lut 2024

    Jestem zadowolona, więc mogę polecić :)

  • Anonim
    Karolina1lesniewska
    17 lut 2024

    Vannkama, bardzo ładne piersi, pomyślałabym, że naturalne 😊 właśnie na takim efekcie mi zależy, szukam lekarza, który robi piersi naturalnie wyglądające. Nie podoba mi się efekt piłek przyczepionych do klatki piersiowej, tego najbardziej się obawiam i dlatego tak ciężko mi się zdecydować na lekarza 😎

  • Anonim
    vannkama
    Użytkownik wyróżniony
    16 lut 2024
    Najlepszy komentarz

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama