Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dr Charytonowicz powiększanie piersi

Anonim
AnAnia
Użytkownik wyróżniony
Białystok · Utworzono: 1 lut 2024 · Ostatnia odpowiedź 17 lut 2024

Hej dziewczyny czy mogłybyście pochwalić się efektami i wrażeniami po operacji powiększania biustu u dr Charytonowicza lub dr Paciorka z Czech. Zastanawiam się do którego lekarza się udać... Niby w Czechach taniej, ale dalej

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    17 lut 2024

    Narazie odpuszczam.
    Mam zrobione 455ml HP. Chciałam większe, ale ponieważ nie mało to kosztuje póki co cieszyć się będę tymi co mam :)

  • Anonim
    Karolina1lesniewska
    17 lut 2024

    Vannkama bardzo ładne piersi wyszły, super naturalnie wyglądają, a na tym mi bardzo zależy

  • Anonim
    Karolina1lesniewska
    17 lut 2024

    AnAnia i jak? Zdecydowałaś się na któregoś z lekarzy? Ja rozważam dr Charytonowicza, jestem umówiona na konsultację, ale dopiero na październik jest wolny termin

  • Anonim
    AnAnia
    Użytkownik wyróżniony
    3 lut 2024

    Bardzo ładne:)

  • Anonim
    vannkama
    Użytkownik wyróżniony
    2 lut 2024
    Najlepszy komentarz

    Robiłam u Charytonowicza rok temu. Czekałam na konsultację 9 mcy, później na operację 3 mce, ale zwolnił się termin i była wcześniej.
    Jestem zadowolona. Wychodziłam z prawie zera, obecnie mam 70E, Mentor 440 ml.
    Opieka bardzo dobra, w klinice wszystko na tip-top. Doktor daje na siebie namiar i można się z nim bezpośrednio kontaktować telefonicznie jeśli jest taka potrzeba po operacji. Po 2 tygodniach zdjęcie szwów, później wizytę kontrolną miałam jakoś po 3 miesiącach. Miałam szczęście bo po operacji zero bólu i zero komplikacji. Polecam :)
    Jeśli chcesz coś konkretnego wiedzieć, to pytaj.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama