Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Mastopeksja z implantami

Anonim
Anonim
Zielona Góra · Utworzono: 24 cze 2020 · Ostatnia odpowiedź 16 paź 2020

Jestem 3 tygodnie po zabiegu mastopeksji z implantami. Zabieg wykonywałam w Poznaniu u doktora Mikołaja Kubasika 04.06.2020 Swoje naturalne piersi miałam dość spore - po utracie 17kg wagi były w rozmiarze 65F/G, a przed utrata wagi 65/70 H, a nawet L. Z uwagi na utratę wagi i ciężar samego biustu, piersi straciły jędrność i powiększyła się też dysproporcja między nimi. Zabieg miał na celu usunięcie części tkanek oraz wypełnienie implantem pozostałej części. Implanty: Mentor 405 cc M+ Xtra Na obecną chwilę piersi wyglądają rewelacyjnie - ładnie się goją, obrzęk sukcesywnie schodzi, podobnie jak zasinienia i krwiaczki. Rekonwalescencja przebiega bardzo dobrze. Jeśli macie jakieś pytania czy wątpliwości co do tego zabiegu to chętnie odpowiem i pomogę, jeśli tylko będę mogła. Chętnie także poczytam o Waszych doświadczeniach po takim zabiegu. Zawsze lżej, gdy wiemy, że ktoś przechodzi przez ten sam proces :)

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Em1234
    16 paź 2020
    Najlepszy komentarz

    Cześć, rozważam podobny zabieg. Moje piersi to 65d/e z dosyć spora ptozą. Chciałam je podnieść i dodatkowo wypełnić implantem. Co Twój lekarz mówił o ryzyku ponownego opadania? Tego trochę się obawiam, że powiększone ciężarem implantu znów opadną...

  • Anonim
    AnnaRenes
    11 paź 2020

    Witam, mogłabyś dodać zdjęcia proszę!

  • Anonim
    Katerina889303
    18 wrz 2020

    Cześć, mam do Ciebie pytanie 🙂 planuję mastopleksję z implantami, piersi obwisły po ciążach i karmieniu, jedyne czego się boje to bólu po operacji, jak wyglądają pierwsze dni po operacji? Pozdrawiam

  • Anonim
    wefhq
    29 sie 2020

    Cześć Carla8282. Zastanawiam się nad operacją u tego dr. Czy mogłabyś wrzucić zdjęcie z efektami zabiegu? :) Będę wdzięczna.

  • Anonim
    EstheticonModerator
    26 cze 2020

    Cześć :) Myślałaś nad dodaniem historii i opinii o lekarzu, aby pomóc innym dziewczynom? Możesz to zrobić tutaj: https://www.estheticon.pl/create-review
    Masz może jakieś zdjęcia? 🙂 W grupie wsparcia dla dziewczyn tuż przed i po operacji znajdziesz dziewczyny po podobnym zabiegu, zajrzyj: https://forum.estheticon.pl/powiekszanie-piersi-augmentacja/powiekszanie-piersi-czerwiec-wrzesien-2020-43646 😉

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama