Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Odchudzanie, do lekarza czy trenera

Anonim
MartaOstojska
Katowice · Utworzono: 5 paź 2022 · Ostatnia odpowiedź 11 paź 2022

Czesć. Ja mam takie pytanie. Kogo możecie polecić do odchudzania? Czy warto też zwrócić się do osoby, która np bierze tylko 69 zł za ułożenie jadłospisu? Jak to wygląda? Czy lepiej jednak poświecić te 200-300 zł?

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    MartaOstojska
    11 paź 2022

    Dzięki za odpowiedź. Jestem już na diecie. Od wczoraj. Zobaczymy co czas pokaże.

  • Anonim
    DortaTG
    11 paź 2022

    Podczas odchudzania ważna jest dieta, ruch jest dodatkiem. Najważniejsze to chcieć zmienić styl życia. Rzuć też palenie, odstaw słodycze w ogromnych ilościach.
    Jeśli nie masz pieniędzy na dietetyka to skorzystaj z bezpłatnej aplikacji do liczenia kalorii. Staraj się układać zbilansowane posiłki zgodnie z ilością białka, tłuszczu i węglowodanów obliczoną przez aplikację. Najpierw zadbaj o dietę, a później jak organizm się przyzwyczai to włącz treningi. Tutaj polecam jednak wybrać się na jakieś zajęcia, bo nie zawsze na początku wykonuje się wszystkie ćwiczenia poprawnie. Na początku brak treningów nie oznacza jednak braku ruchu, spaceruj, przejdź się na basen, pomaszeruj z kijkami do nordic walking, generalnie ruszaj się.
    Powodzenia! 😊

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama