Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Balon na zołądek

Anonim
magdam
Zielona Góra · Utworzono: 23 sty 2012 · Ostatnia odpowiedź 27 maj 2020

Witam serdecznie interesuje mnie wykonanie zabiegu polegającego na założeniu balona na żółądek mam 172 cm wzrostu i ważę około 98 kg czy taka waga może kwalifikować mnie do takiego zabiegu interesuje mnie również jego cena

9 komentarzy

Reklama
  • ClinicForYou

    · 27 maj 2020

    Witam,

    Na podstawie podanyc przez Pania danych nie da sie jednoznacznie okreslic czy kwalifikuje sie Pni na zabieg.
    Zapraszamy na bezplatna konsutacje.
    Pozdrawiamy serdecznie,

    ClinicForYou

  • Anonim
    Busia
    22 paź 2012
    Najlepszy komentarz

    Witaj !

    Ja mialam wprowadzenie balonu zoladkowego w Katowicach. Wprowadzil go dr. Gonciarz w prywatnej klinice w Katowicach a po 6 miesiacach wyciaganie nastapilo w Sosnowcu w Szpitalu w ktorym przeszlam koszmar.
    Koszt calego zabiegu wynosil 7 tysiecy zloty. przy pierwszych konsultacjach bylo wszystko wspaniale az dostali pieniadze wtedy osrali mnie na calej linji.
    Pacjent po wprowadzeniu balonu powinien miec staly kontakt z lekarzem - moj natomiast mimo wielu prob byl wciaz nie dostepny.
    Gdy nadszedl termin wyciagania balonu musialam tygodniami wydzwaniac i gonic za doktorem ktory wciaz mial wylaczony telefon. Doktor - ordynator zwodzil mnie i pielegniarke, ktora takze wydzwaniala za nim w sprawie ustalenia terminu na wyjecie balonu. ciagle slyszalam, ze albo doktor wyjezdza albo jest zajety albo zeby pozniej zadzwonic bo on musi zobaczyc w swoim terminarzu. Bylam zalamana.
    Potem w Szpitalu mialam sie zjawic juz o 8 rano - bylam punktualnie.
    Doktor przyszedl i powiedzial mi ze zaraz przyjdzie siostra i przygotuje mnie do OP. Jak wariatka stalam na korytarzu a doktorek zniknol a gdy pytalam pielegniarek to okazalo sie ze zadna o niczym nic nie wie. Odsylano mnie z 9 pietra na 8 pietro a z 8 pietra na 10.
    Dopiero po 9 godzinach stania na korytarzu zaczelam sie drzec na caly szpital, krzyczalam ze zaplacilam z wlasnej kasy 7 tysiecy za wlozenie i wyciagniecie balonu i zadam natychmiastowej operacji.
    NIKOMU NIE POLECAM DOKTORA GONCIARZA I JEGO KLINIKI A POZA TYM 7 tysiecy zloty za schudniecie tylko 5 kg nie jest warte.
    Pierwsze 2 tygodnie sa straszne. Czlowiek nie spi tylko wymiotuje.
    Wszystko boli bo zoladek rwie niesamowicie. Ja po tygodniu musialam prywatnie wezwac pielegniarke zeby mi do zylnie wstrzykla plyn wieloelektrolidowy bo mdlalam i tak oslablam ze nie potrafilam wstac do toalety. Co 2-3 minuty rwanie i zygabnie calymi dniami i nocami niestety wykancza. Po przyjeciu plynu wzmocnilo mnie a po 2 tygodniach wymioty ustapily ale myslalam ze nie bedzie mi sie chcialo jesc lub tez ze balon nie pozwoli mi dozo jesc a tym czasem okazalo sie ze spadlam z wagi o 5 kg nie dzieji balonu a tylko ze ja sama walczylam
    NIGDY NIKOMU BALONU NIE POLECAM A TE OSOBY KTORE WYPISUJA W INTERNECIE ZE DZIEKI BALONOWI SCHUDLY 40 kg TO MOIM ZDANIEM OSZUSCI
    JA ZALUJE ZE WYWALILAM 7 tys MOGLAM DOZBIERAC I ZDECYDOWAC SIE LEPIEJ NA OPASKE ZOLADKOWA TA NA PRAWDE POMAGA W REDUKCJI WAGI
    APELUJE DO WSZYSTKICH ABY UNIKALY BALONU TO TYLKO CIERPIENIE ZA NIC

  • Anonim
    andzia
    18 lip 2012

    nie polecam balonika , miałam nie pomógł po wyjęciu jeszcze przytyłam
    szkoda pieniędzy

  • Anonim
    pawona
    3 cze 2012

    a co sie zaklada w skrajnej otylosci?

  • Anonim
    GONZO
    9 kwi 2012

    nie warto mialem balon nie polecam naprawde nie warto waga wraca ponownie po wyjeciu balona po ok roku mialem zakladanego w lodzi puls med szkoda 7500zl teraz zastanawiam sie nad opaskom

  • Anonim
    eho
    17 lut 2012



    5xl Club forum zdrowe odchudzanie diety opinie



    zapraszam do dyskusji

  • Anonim
    arkawroc
    5 lut 2012

    mam kolege po 4 balonach które pękają, w końcu załozył opaskę i też jak ja ma świety spokój

  • Anonim
    Samanta
    5 lut 2012

    Balon zoladkowy a opaska na zoladek to dwie rozne sprawy. Balon BIB to metoda redukcji wagi ciała poprzez zmniejszenie objetosci przyjmowanego pokarmu. Balon o objętosci ok. 500 ml umieszcza sie w zoładku, co daje stałe uczucie sytosci tak, jak po zjedzeniu posiłku. Pacjent nie mysli ciagle o jedzeniu i nie czuje glodu. Balon jest zakladany na 6 miesiecy.
    Opaska zoladkowa z tworzywa sztucznego jest zakladana laparoskopowo na gorna czesc zoladka. Dzieli ona zoladek na dwa zbiorniki w kasztalcie klepsydry.Pokarm wpada do górnego zbiornika i powoli, przez waski otwor przechodzi do drugiej czesci zoladka. Pokarm, ktory sie zgromadzi w gornej czesci, wywoluje uczucie sytosci. Opaska jest wypełniona płynem i moze miec podskorny zbiornik, ktory w razie potrzeby mozna dopelniac. Konieczne sa jednak kontrole i wizyty u lekarza, a pacjent musi byc zdyscyplinowany, bo mozna w dalszym ciagu spozywac pokarmy wysokokaloryczne, ktore przez opaske przejda latwo - slodycze, slodkie napoje - coca-cole, lody. Opaski nie stosuje sie w przypadkach skrajnej otylosci. Zycze powodzenia
    http://www.estheticon.pl/zabiegi/endoskopickie-wprowadzenie-specjalnego-balonu-bib-wypelnionego-roztworem-soli-fizjologicznej
    http://www.estheticon.pl/zabiegi/laparoskopiczna-opaska-oladka

  • Anonim
    wiolka
    31 sty 2012

    Witam ! mnie interesuję taki zabieg! i cene tego zabiegu proszę o jakieś informacjie w tej sprawie

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama