Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Zmniejszenie piersi na nfz - gdzie, jaki czas oczekiwania?

Anonim
Mika220704
Wrocław · Utworzono: 21 maj 2014 · Ostatnia odpowiedź 4 maj 2020

witam, mam 32 lata jestem po operacji w grudniu 2013 kręgosłupa lędźwiowego (dolegliwości bólowe dalej są) , mam dyskopatię kręgosłupa szyjnego. Mam problem z dużymi piersiami które są uciążliwe w codziennym życiu ( ból pleców, wrzynające się ramiączka itp) Ważne 80kg i mam rozmiar biustonosza 80 F,G. czy mam szanse na refundację z nfz operacji zmniejszenia piersi. Jeżeli tak to jak do tego się zabrać (co potrzeba), gdzie takie operacje są dokonywane i jaki jest czas oczekiwania. z góry dziękuję za pomoc Pozdrawiam

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Karolla6547
    4 maj 2020
    Najlepszy komentarz

    Witam mam 30 lat i biust w rozmiarze 70 I. Mam juz duze problemy i bole kregosdlupa nie wspomne o tym ze przez piersi wygladam duzo grubiej niz jest naprawde. Mam juz dosyc. Neurolog po wykonanych badaniach polecila pomyslec nad zmiejszeniem. Prosba o info gdzie isc jak to zalatwic do kogo uderzyc by udalo sie zoperowac je na NFZ. Bede wdzieczna. Nie wiem od csego zaczac.

  • Anonim
    pacjentka651073
    3 lut 2018

    witam , jestem młoda kobietą 25 lat moje piersi sa rozmiaru 85 G/H , jestem po porodzie 9 miesiecy , z natury jak i odziedziczenia również po mamie mam takie piersi , jak i kręgosłup i barki daja strasznie odczuć ból , czy jest możliwość że załapie sie na zmniejszenie piersi na NFZ ? pochodzę z pomorza , wiec spory kawałek do Warszawy , ale jak byłaby taka mozliwośc zmniejszania jestem w stanie dojechać , czy potrzebuje jakieś badania ?

  • Anonim
    candys007
    10 cze 2014

    aaa jeszcze dodam że zabieg odbędzie się w polanicy zdroju. u dr wójcika? mam nadzieję że nie przekręciłam nazwiska..

  • Anonim
    candys007
    10 cze 2014

    Idź do lekarza ogólnego. Pochodź do ortopedy, neurologa, narzekaj na ból kręgosłupa. Larynglod też się przyda, mów że chrapiesz, że piersi ucieskają ci mostek. Nie możesz spać na plecach. Moja mama w styczniu dostała pismo wzywające do operacji :D Termin 25 czerwiec br. Czekała 3 lata :D a mówiono że 8. można? można. niczym los na loterii :D

  • Anonim
    candys007
    10 cze 2014

    Moja mama w styczniu dostała pismo z kliniki. Teraz 25 czerwca ma operację zmniejszenia biustu. Czekała 3 lata :D a mówili że ok 8... Nawet nie wiemy kiedy to zleciało. :D

  • dr n. med. Łukasz Ulatowski

    · 21 maj 2014

    Szanowna Pani,
    Zapraszam na konsultację do Szpitala im. Prof. W.Orłowskiego na ul. **********. Operacja na NFZ jet możliwa pod warunkiem znacznego przerostu piersi, który jest oceniany podczas konsultacji.

    Łukasz Ulatowski

  • Medical Hair&Esthetic

    · 21 maj 2014

    Dzień dobry,
    rozumiemy Pani problem. Jednak redukcja piersi refundowana przez NFZ jest długotrwała. NFZ refunduje w pierwszym etapie jedną pierś, a potem dopiero drugą. Drogę do operacji pacjent powinien rozpocząć od wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, który skieruje pacjentkę do specjalisty ortopedy lub neurologa.Specjalista powinien dokładnie opisać stan zdrowia pacjentki i wydać skierowanie na oddział, który ma podpisany kontrakt z NFZ na tego typu operacje. Jeśli chodzi o szpitale i oddziały, które wykonują zabiegi refundowane, powinna Pani zapytać w mazowieckim NFZ.
    Informujemy, że w Medical Esthetic posiada korzystne systemy ratalne.

    Personel Medical Esthetic
    ***********
    tel.**********

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama