Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Zmniejszenie jednej piersi

Anonim
Halina
· Utworzono: 19 lut 2010 · Ostatnia odpowiedź 26 lut 2010

Witam! Mam 30 lat i identyczny problem jak ANDREA. Moja lewa pierś jest większa od prawej o ponad jeden rozmiar. Prawa pierś w rozmiarze B a lewa duże C. Brodawka też jest większa i zniekształcona a pierś obwisła. Kiedy mnie to zaniepokoiło miałam ok.17 lat. Od niedawna leczę się na nadczynność tarczycy i arytmię. Systematycznie biorę leki. Na USG piersi nie ma żadnych niepokojących zmian. Moje pytanie brzmi: czy ta asymetria może byś spowodowana chorobą tarczycy, jaki rodzaj operacji byłby dla mnie odpowiedni, czy zmniejszenie lewej piersi do rozmiarów prawej podlegałoby refundacji przez NFZ? Pozdrawiam!

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    alladyna
    26 lut 2010

    Jeśli faktycznie okaże się, że powinnaś nosić 65b/c, 70b/c, 75b/c itd., czyli miseczkę z początku tabelki, to zajrzyj na siostrzane Lobby Małobiuściastych - dziewczyny tam wiedzą, jak dobrze ubrać drobne biusty:
    *************************
    Powodzenia, mam nadzieję, że obędzie się bez cięcia ;)))
    Ps. Wszystkie rozmiary podawałam w rozmiarówce europejskiej, bo polska jest jeszcze inna - wg polskiej moje 65F to 65H.;)

  • Anonim
    alladyna
    26 lut 2010

    Jesteś pewna, że nosisz dobry rozmiar stanika?
    Nie ma czegoś takiego, jak uniwersalny rozmiar B czy C. 85C objętościowo jest takie samo jak 80D, 75E, 70F, 65G i 60H. Ile masz pod biustem? Miseczka B jest przewidziana na różnicę 8 cm między pomiarem w biuście i pod biustem (nie bardzo jest co zmniejszać, skoro kilka cm to szerokość pleców, a reszta to drobny biuścik...).
    Piszę, bo kiedyś miałam taki problem, jak Ty.
    Asymetria ponad jeden rozmiar, obwisłe piersi. Zastanawiałam się nad operacją, ale dzięki Bogu trafiłam na stronę Lobby Biuściastych - łatwo je znaleźć przez Google.
    Teraz już od roku noszę dobry rozmiar i efekty są rewelacyjne! Stanik dobrze podtrzymuje piersi, dzięki czemu je odciąża - stały się dużo bardziej jędrne i wypełnione, asymetria się zmniejszyła! Jestem megazadowolona. A nie mam małego biustu, bo 65F (mam 70 cm pod biustem i 90 w biuście). Kiedyś nosiłam 75B/C, a nawet 80B i moje piersi wyglądały fatalnie. Teraz jest rewelacja!
    Zapraszam do zweryfikowania rozmiaru na stronie:
    *******************
    Dziewczyny na lobby też na pewno pomogą w doborze.
    Efekty są naprawdę spektakularne, np.:
    *************************

  • Ars-medica

    Ars-medica

    23 lut 2010

    Dzień dobry,

    Zapraszamy do Ars-Medica. W naszej przychodni pozostanie Pani pod opieką znakomitego endokrynologa - prof. dr hab. Bohdana Huszno - specjalisty chorób tarczycy a także lek. med. Marka Ciesińskiego - chirurga plastycznego z dużym doświadczeniem w operowaniu piersi. Zapraszamy również do przesłania swoich zdjęć na adres: ****************. Po obejrzeniu ich doktor wystawi wstępną diagnozę dotyczącą rodzaju zabiegu, który byłby dla Pani najkorzystniejszy. Pod tym adresem również uzyska Pani inne ważne informacje.

    Pozdrawiamy
    Ars-Medica

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama