Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Zmniejszenie biustu i niezadowolenie z uzyskanego rozmiaru

Anonim
Anonim
Katowice · Utworzono: 12 maj 2021 · Ostatnia odpowiedź 3 sty 2022

Jakiś czas temu podjelam sie zabiegu redukcji piersi, miałam problem z dużymi obwisłymi piersiami moim rozmiarem byl 65 HH, wszystko ładnie pięknie operacja przebiegła prawidłowo bez powikłań, jednak jestem bardzo niezadowolona z rozmiaru jaki mam po operacji, umawiałam się z chirurgiem na rozmiar C i nie wiekszy... na poczatku gdy piersi byly opuchniete ciezko bylo stwierdzic rozmiar jednak po wygojeniu znowu ten sam problem,znowu ciezko mi gdziekolwiek kupic biustonosz poniewaz moje piersi maja rozmiar 65G-H, czy ktos mial podobnie, najchetniej powtorzylabym ta operacje i zmniejszyla je kolejny raz...Słyszalam ze jest cos takiego jak liposukcja piersi czy cos takiego jest mozliwe po takiej operacji?

3 komentarze

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    3 sty 2022

    Ja mam ten sam problem, i po całym tym okresie czekania na końcowy efekt po operacji aż się wszystko unormuje opuchlizna itd piersi wcale nie stały się mniejsze wręcz przeciwnie, również myśle nad kolejną operacją, ale czy to możliwe :/

  • Anonim
    Kkarolinak
    13 paź 2021
    Najlepszy komentarz

    Hej i jak dowiedziałaś się coś więcej, czy można powtórzyć taki zabieg? Albo coś na temat liposukcji? Ciężko znaleść coś o tym w internecie. Też jest po operacji zmniejszenia, ale niestety biust nadal jest duży :(

  • Anonim
    Nicola0002
    9 cze 2021

    Zmniejszenie piersi jest bardziej skomplikowane niż powiększenie, bo wycinają ci całą tą tkankę i trzeba uważać, żeby ci nic nie uszkodzili. I tak bardzo dużo ci zmniejszyli. Ja bym poczekała, aż się wszystko zagoi do końca i ewentualnie wtedy poszła na jakąś konsultację

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama