Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Zmniejszenie biustu do bardzo małego rozmiaru

Anonim
robbstark
Jastrzębie-Zdrój · Utworzono: 3 mar 2024 · Ostatnia odpowiedź Wczoraj 22:13

Hej, czy ktoś pomniejszał biust do bardzo małego rozmiaru? Gdy przeglądam zdjęcia sprzed i po tutaj i na czeskiej wersji strony (mieszkam blisko granicy i rozważałam operację w czechach, do Ostravy i okolic mam blisko, a ceny są znacznie niższe), widzę tylko efekty pomniejszenia piersi z bardzo dużych rozmiarów na... i tak duże rozmiary. Moje piersi już nie są duże (kiedyś nosiłam miseczkę c lub, d, nie pamiętam, ale zawsze marzyłam o a), po tym jak zrzuciłam kilkanaście kg zostały z nich smętne zwisy, ale nie zależy mi na uniesieniu czy wypłnieniu, a o zredukowaniu ich rozmiaru jak najbardziej się da. Zawsze marzyłam o miseczce a, ale zastanawiam się czy to w ogóle możliwe czy zwyczajnie ludzie się na to nie decydują, no chyba że bez udostępniania zdjęć. Teraz, kiedy po tylu latach, mogę sobie w końcu pozwolić na spełnienie marzenia, boję się, że ktoś ********* sprawę, nie wiem, gdzie tego dokonać (czechy czy polska, znajomi znajomych jedynie w czechach powiększali, kuzynka pomniejszała w pl, ale z bardzo dużej miseczki) i boję się, że ostatecznie będę niezadowolona...

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    bertaligas
    Wczoraj 22:13

    A gdzie w Czechach można zrobić operację zmniejszenia biustu i ile to kosztuje? Gdzie trzeba się zgłosić żeby rozpocząć procedurę. Proszę o informację

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama