Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Pomniejszenie biustu 16-latki

Anonim
carola87617
Szczecin · Utworzono: 15 lut 2012 · Ostatnia odpowiedź 31 mar 2013

Witam . chciałabym się dowiedzieć jak mogę zmniejszyć swój biust , Mam 16 lat , miseczkę D75 , są one strasznie wielkie, męcze się przy każdym dniu, ćwiczeniach na wf , biegach , pływaniu , probowałam wszystkiego różnych metod, ale one nic nie pomogły , co mam zrobić w takiej sytuacji ,aby je pomniejszyć w naturalny sposób nie operacyjnie .?

14 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    joanna40
    31 mar 2013

    Kobiety naprawde maja duze piersi od rozmiaru G i wiecej,E to rozmiar normalny i do tego,jak to mowil moj lekarz(jestem po redukcji)jak ktos niezadowolony zawsze mozna zrobic mastektomie:(((((przesada w tak powaznym temacie razi,wiecej rozmyslu i madrosci,a nie szukanie na sile defektow w wlasnej urodzie.

  • Dr n. med. Lubomir Lembas

    · 28 mar 2013

    Dzień dobry,
    redukcja piersi to zabieg ze wskazań zdrowotnych, a nie tylko estetycznych. Zbyt duży biust może utrudniać normalny rozwój psychoruchowy kobiety. Wcale nie rzadko tego typu zabiegu wykonuje się u osób niepełnoletnich.
    Warunkiem niezbędnym do kwalifikacji jest konsultacja, przynajmniej w obecności jednego z rodziców.
    Więcej informacji na temat plastyki piersi z redukcją można znaleźć na ***********
    Zapraszam

  • dr Jerzy M. Chęciński

    · 28 mar 2013

    Witam,

    myślę,że taka sytuacja w Pani przypadku powinna się odbyc po 18 roku życia natomiast jeżeli problem jest nad wyraz dokuczliwy to proponuję konsultację ortopedyczną, a następnie konsultację u chirurga plastyka z którymś z rodziców.
    Zapraszam i pozdrawiam.

    Dr Jerzy Chęciński
    Specjalista Chirurgii Plastycznej


    Gabinet Chirurgii Plastycznej
    dr Jerzy Chęciński
    ************
    **********
    tel. ***********
    e-mail: *********
    **********

  • Anonim
    angel113
    28 mar 2013

    Jestem na razie niepołnoletnia, ale panuje zmniejszyć biust jak najszybciej. W jakim wieku najlepiej poddać się operacji. Mam 173 wzrostu waze 61 kg a mój biust to mniej wiecej 70e, chciałabym zmniejszyc go do c albo b, ile by to kosztowało?i czy to bardzo bolesny zabieg?

  • Anonim
    imienazwisko
    18 lis 2012

    Dobry stanik na każdej wielkości biust to od ok. 80 zł w górę (a 120-150 zł to norma). Zaś stroje kąpielowe w szerokiej rozmiarówce ma np. Panache, Freya, Fantasie, a z polskich firm Comexim, Ewa Michalak, Melissa, Ewa Bien...

  • Anonim
    gosc173090
    12 lis 2012

    czesc nie pomniejszaj sa asupoer moze chcesz moj mejl to pogadamy o nich ******* czekam

  • Anonim
    Paulina94839
    30 kwi 2012

    Witam. Moim zdaniem miec taki biust jak napisalas to sama radosc. Moj biust to 60J i to jest wielka meczarnia, niedosc ze sa obwisle to jeszcze pomarszone a mam 24 lata, Nie moge znalesc stroju kompielowego na siebie a stanik to minium 150 zl. Zastanawiam sie nad operacja ale na NFZ bo niestety ciezko z kasa ;/ ale nie wiem za bardzo jak to wyglada. Pozdrawiam

  • Anonim
    olla
    20 mar 2012

    75 D?
    To wcale nie jest duży biust a już na pewno nie powinien sprawiać problemów. Również polecam wizytę w dobrym salonie z bielizną gdzie dobiera się staniczek w odpowiednim rozmiarze i kształcie by wspaniale trzymał oraz modelował biust. Sama mam 21 lat i mam rozmiar 70 H. Jak widać sama mam duży biust ale dobry stanik jest w stanie zdziałać cuda, czyli choć trochę ulżyć w ciężarze noszenia takiego biustu.
    Pozdrawiam

  • Anonim
    imienazwisko
    4 mar 2012

    80E? To nie jest duży biust. To jest średni biust i dużo pod biustem (co najmniej 90 cm), czyli nadwaga. Jak schudłaś to i pod biustem, i biust się zmniejszył, normalne. Ale "1 rozmiar" to tylko 2 cm w obwodzie piersi, więc nic nadzwyczajnego, wielu dziewczynom o tyle biust się zmienia w trakcie cyklu miesięcznego i nawet tego specjalnie nie odczuwają.

  • Anonim
    gosia88786
    28 lut 2012

    Witaj. Ja też miałam problem z dużym biustem i popadałam w kompleksy. W wieku 15 lat miałam rozmiar 80E,75 F. Za namową koleżanek zaczęłam stosować specjalne kremy, które zmniejszają poziom tkanki. Okazało się to bardzo skuteczne. Dzisiaj mam 16 lat a mój biust zmniejszył się o 1 rozmiar. Nie było łatwo dobrać krem, bo każdy biust jest inny, ale w końcu się udało dzisiaj już wiem jakich kremów używać. Chętnie pomogę w doborze kremu: **************. Ewentualnie sama poszukaj w sklepie internetowym eBay

  • Medical Hair&Esthetic

    · 27 lut 2012

    Dzień dobry,
    zmniejszenie piersi u kobiety przed 18 rokiem życia musi być medycznie uzasadnione. Zabieg odbywa się w znieczuleniu ogólnym i zgodę na jego wykonanie podpisuje dorosła osoba lub prawny opiekun osoby nieletniej. Być może problem można rozwiązać w inny sposób. Zapraszamy na konsultację medyczną do kliniki w Warszawie przy ul.Arabskiej **************, w celu omówienia problemu.
    Podajemy kontakt:
    tel. **************
    Zapraszamy
    Personel Medical Esthetic

  • Anonim
    imienazwisko
    26 lut 2012
    Najlepszy komentarz

    "Witam,
    ogromne pierdsi - to tzw. gigantomastia - przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne, ale zwykle przyczyna jest nieznana. Stan ten uważany jest za chorobę i sklasyfikowany w międzynarodowym katalogu chorób. Na podstawie dostępnej mi wiedzy mogę Panią poinformować, że nie ma skutecznej metody zmniejszenia piersi poza metodą chirurgiczną,
    zapraszam na konsultację
    Lubomir Lembas"

    A ja zapraszam pana doktora do pogłębienia (znacznego) swojej wiedzy.

    Jak można komuś, kto deklaruje tak niewielki rozmiar jak 75D (to jest początek rozmiarówki! po D są miski DD, E, F, FF, G, GG, H, HH, J, JJ, K) wmawiać gigantomastię?

    Pana podejście jest kompletnie nieetyczne i nastawione jedynie na zysk kosztem pacjenta!

  • Anonim
    imienazwisko
    26 lut 2012

    Szesnastolatko, męczysz się z jednego prostego powodu: masz bardzo źle dobrany biustonosz, który niczego nie podtrzymuje. Dobrze dobrane 75D oznacza nieduży biust, ok. 80 cm pod biustem (zmierzone bardzo ciasno i na wydechu) i 94-95 cm w biuście. O, takie coś:


    **************

    Masz większy biust? Inne wymiary? Biegnij szybko tutaj:
    ******************

    i poproś o dobór prawidłowego rozmiaru stanika.

    I optycznie, i pod względem odczuwania, biust zniknie o połowę, jak u tej pani na zdjęciu (źródło: Stanikomania, biust na żywo):

  • Dr n. med. Lubomir Lembas

    · 15 lut 2012

    Witam,
    ogromne pierdsi - to tzw. gigantomastia - przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne, ale zwykle przyczyna jest nieznana. Stan ten uważany jest za chorobę i sklasyfikowany w międzynarodowym katalogu chorób. Na podstawie dostępnej mi wiedzy mogę Panią poinformować, że nie ma skutecznej metody zmniejszenia piersi poza metodą chirurgiczną,
    zapraszam na konsultację
    Lubomir Lembas

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama