Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

jak oszacować wagę piersi???

Anonim
agus43
· Utworzono: 5 maj 2011 · Ostatnia odpowiedź 29 mar 2012

noszę rozmiar biustonosza 70J, w obwodzie przy założonym staniku 110 cm. Ostatnio gdzieś wyczytałam, że NFZ refunduje redukcję piersi jeżeli waga jednej wynosi przynajmniej 2,5 kg. Skąd mam wiedzieć ile waży moja pierś? jest jakiś sposób by to obliczyć? I jeszcze jedno pytanie: jestem z Lublina więc gdzie najlepiej mogę się zgłosić na konsultację?

8 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    chirurg_plastyk91488
    29 mar 2012

    Implanty sa mierzone w/g objetosci a nie wagi. Jesli ktos chce znac wage piersi musi pomnozyc jej objetosc przez ciezar wlasciwy tkanki tluszczowej (ok. 0,8 dla kobiecej piersi) co i tak jest przyblizona wartoscia jako ze skora i tkanka wloknista maja inny ciezar wlasciwy choc zblizony. A przeciez nie o ciezar chodzi a o objetosc.

  • Anonim
    amanda91309
    28 mar 2012
    Najlepszy komentarz

    tylko że to jest objętość piersi, a nie waga

  • Medical Hair&Esthetic

    · 27 lut 2012

    Dzień dobry,
    zapraszamy do kliniki Medicos w Lublinie na ul. ********** na konsultację do dr Wojciecha Chromińskiego. Podajemy kontakt:
    tel. *************

  • Anonim
    imienazwisko
    26 lut 2012

    "Witam ;) Mam 18 lat i ważę 55kg jestem w sumie szczupłą dziewczyną ale mam problem z piersiami ponieważ mam spore te piersi (rozmiar 38\80 nawt wieksze )"

    Zapraszam na forum Lobby Biuściastych albo do któregoś ze sklepów ze "Stanikowej Mapy", bo Pani problemem jest ewidetnie źle dobrany rozmiar (za duży obwód, dużo za mała miska - ten błąd popełnia 80% kobiet niezależnie od wielkości piersi).

    Proszę zobaczyć na zdjąciu niżej, co prosta zmiana rozmiaru daje nawet wizualnie:


  • MUDr. Libor Polák

    MUDr. Libor Polák

    · 13 lut 2012

    Dzień dobry.
    Prosze mi wyslacz zdjecja.potym moge ge paodacz koszty.
    Do widzenia.
    Libor Polák Dr.med.

  • Anonim
    syzora
    12 lut 2012

    Faktycznie w domu można oszacować wagę piersi na podstawie prawa Archimedesa "Ciało zanurzone w cieczy lub gazie traci pozornie na ciężarze tyle, ile waży ciecz lub gaz wyparty przez to ciało".
    Ponieważ nasze ciało w większości składa się z wody, to ta metoda jest wyjątkowo precyzyjna.
    Potrzebne są: dwie miski duża i mniejsza, która w nią wejdzie, woda i niski stolik. Mniejszą miskę, wypełnioną idealnie po brzegi wkładamy do większej i kładziemy na niskim stoliku. Wkładamy całą pierś do miski wypełnionej wodą.
    Później należy zważyć wodę, która znalazła się w misce dużej.
    To jest faktycznie jedna z dokładniejszych metod ważenia piersi. Widziałam to w programie telewizyjnym.
    pozdrawiam

  • Anonim
    Ewelina86131
    24 sty 2012

    Witam ;) Mam 18 lat i ważę 55kg jestem w sumie szczupłą dziewczyną ale mam problem z piersiami ponieważ mam spore te piersi (rozmiar 38\80 nawt wieksze )i koleżanki się ze mnie śmieją i nawet koledzy ;( mam problem z dobraniem odpowiedniego stanika ponieważ wychodzą mi jak nie z góry to z boku lub dołu. Czy odchudzanie i jakieś ćwiczenia pomogą mi pomóc w zmaleniu tych piersi ;((( ?

  • Anonim
    leszek_milanows60500
    5 maj 2011

    Prosze o telefon nr ************, sprobuje wytlumaczyc moja oryginalna metode na podstawie twierdzenia Archimedesa. Z powazaniem, dr n. med. Leszek Milanowski , chirurg plastyk ...

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama