Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Żel do biustu Perfect bust

Anonim
Agula288
Warszawa · Utworzono: 8 lis 2022 · Ostatnia odpowiedź 20 lis 2022

Miał ktoś może do czynienia z żelem do biustu Perfect bust? Jakieś opinie? Zastanawiam się czy sobie nie kupić ale chciałabym poczytać opinie osób, które go rzeczywiście stosowały i czy są zadowolone.

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Agula288
    20 lis 2022

    Dobra, zamówiłam No zobaczymy czy się sprawdzi czy nie. Jak coś to napiszę. Jak na razie staram się ćwiczyć biust, poszukałam sobie trochę ćwiczeń w sieci jednak nie jestem tak do końca zadowolona. Nie dają efektu

  • Anonim
    dariadk
    18 lis 2022

    Nikt Ci nie zabrania kupić samego żelu perfectbust. Piszę jednak, że nie jestem w stanie napisać na ile żel był skuteczniejszy od tabletek. Bo cały zestaw u mnie się sprawdził. Żel jest naprawdę fajny. Wygodne opakowanie, podoba mi się, że jest pompka, tak więc można nałożyć dokładnie tyle produktu ile chcesz. Nie lepi się i dobrze się wchłania. Oraz ładnie pachnie. Teraz już tabletek nie biorę, ale przy żelu pozostałam ponieważ chcę aby efekt się utrzymał. Poza tym w porównaniu do kremów na biust drogeryjnych to jest bardzo duuuuża różnica w stosowaniu. Ten jest o wiele przyjemniejszy. Skład również ma lepszy.

  • Anonim
    Agula288
    17 lis 2022

    Kurczę, a chciałam sobie zamawiać już sam żel

  • Anonim
    dariadk
    14 lis 2022

    Dodam, że nie oceniam samego żelu ponieważ stosowałam z tabletkami ale osobiście jestem bardzo zadowolona i działanie jest fajne. Nie jest to takie tanie, ale moim zdaniem warto jest sobie kupić. Nie powiększy Ci biustu raptem o 3 rozmiary (to nie operacja). jednak jeśli chcesz ujędrnić, podnieść piersi to jest spoko

  • Anonim
    parkowa
    11 lis 2022

    Bardzo chętnie sobie poczytam opinie na jego temat. Czytałam do tej pory jedną opinię w sieci, dziewczyna sobie go zachwalała bardzo i aż naszła mnie ochota aby sobie zamówić, ale chętnie dowiem się co na temat tego żelu piszą inne dziewczyny.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama