Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Środek na libido - czy możecie coś polecić co działa?

Anonim
KasiaWerter
Warszawa · Utworzono: 16 paź 2022 · Ostatnia odpowiedź 9 gru 2022

Mam pytanie. A czy jest jakiś środek na libido na receptę? Coś w stylu viagry dla kobiet? Bo widzę, że wiele z Was pisze, że środki bez recepty nie działają. Czy w takim przypadku jest może coś ale na receptę, które mogłoby mi pomóc z kiepskim libido? Zrobiło mi się coś 3 lata po ślubie. Zupełnie nie mam ochoty na seks. Zmuszam się. ale już nie chcę. Chciałabym coś zmienić ale jak?

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    emaliaa
    9 gru 2022

    można jeszcze spróbować naturalnych sposobów typu ostrygi, czekolada, specjalne przyprawy, owoce morza itp, jest więcej takich sposobów na stronie antykoncepcjanamiare w zakładce "Seks(owne) tematy"

  • Anonim
    Berenika_Wi_niewska
    21 paź 2022

    Można, skład jest bezpieczny, tak więc nie powinno Ci zaszkodzić.

  • Anonim
    parkowa
    20 paź 2022

    U mnie akurat spadek libido był spowodowany źle dobranymi tabletkami antykoncepcyjnymi. Wiele się mówi o ich skutkach ubocznych i ja niestety tego też doświadczyłam. Czy libido therapy można brać przy antykoncepcji?

  • Anonim
    Juanta
    20 paź 2022

    No właśnie powiem Wam, że sama ze stimei średnio jestem zadowolona. Pierwsze tabletki super, ogólnie zdziwiona byłam że to działa. Jednak z każdą kolejną tabletką było coraz gorzej. Mam wrażenie, że było to jedynie chwilowe podniecenie wynikające z faktu, że to jednak coś nowego. Aktualnie zaczynam brać libido therapy. No ochota na seks jest. Ale czy minie czy nie minie jak po stimei to się zobaczy. Napiszę

  • Anonim
    Berenika_Wi_niewska
    19 paź 2022

    Nie wiem jakie działanie ma stimea ponieważ nie brałam, ale wypróbuj sobie libido therapy. Im dłużej się je bierze, tym ochota jest większa.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama