Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Przedwczesny wytrysk

Anonim
Ursusz
Warszawa · Utworzono: 16 sty 2023 · Ostatnia odpowiedź 25 lip 2023

Czy są jakieś skuteczne sposoby na przedwczesny wytrysk? Zastanawiam się nad tym co by mi pomogło. Ogólnie problem ten mam od dłuższego czasu, jednak w ostatnim czasie tak jakby się nasila. Może ktoś doradzi?

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    kokenpanel
    25 lip 2023

    dobre na to sa preparaty z lidokainą i tabletki stud pills.

  • Anonim
    Ursusz
    23 sty 2023

    A z tym również różnie bywa. Bo często nawet pomimo tego, że uprawia się seks często, nadal ma się przedwczesny wytrysk. Sam tak samo reagowałem bez znaczenia czy uprawialiśmy seks dwa razy dziennie czy raz na tydzień. Trochę pomógł stosunek po stosunku ale również nie przedłużał tak bardzo długo wytrysku (może minutę albo dwie minuty, raczej nie więcej). Chusteczki orgasm control w moim przypadku okazały się najlepszym wyjściem.

  • Anonim
    Berenika_Wi_niewska
    19 sty 2023

    Najlepiej jest robić to dość często. Raz albo dwa razy dziennie, wtedy facet nie jest tak napalony...

  • Anonim
    Ursusz
    19 sty 2023
    Najlepszy komentarz

    Jest, mianowicie spray. Jest o wiele bardziej wydajny no i wychodzi o wiele taniej niż chusteczki, szczególnie jak używacie codziennie. Ogólnie to jest cała seria orgasm control bo są i chusteczki i spray i nawet tabletki. Ale wspomniałem tutaj o chusteczkach bo jedna chusteczka wychodzi najtaniej i niech autorka z partnerem sobie wypróbują czy im to pasuje i czy rzeczywiście przedłuży stosunek. Sam kiedyś również potrafiłem max 3 minuty. Aktualnie dochodzę nawet do pól godziny (pewnie i mógłbym dłużej ale partnerka aż tak długo nie lubi).

  • Anonim
    Agula288
    18 sty 2023

    My używamy tych chusteczek i są super, przyznam, ale nie ma czegoś bardziej przystępnego cenowo?

  • Anonim
    TomaszBaranowski
    17 sty 2023

    Głowa do góry znaczy to, że po prostu bardzo go podniecasz. I to nawet po takim stażu w związku. Problem ten ma bardzo wielu młodych mężczyzn i wcale nie jest to taki zły wyniki. Bo jednak jest to te 3-4 minuty (niektóre osoby kończą już po kilku ruchach). Posłuchaj osoby powyżej. Jeśli nie chcecie stosować prezerwatywy to chusteczki orgasm control będą bardzo dobrym wyjściem. Poza tym co jeszcze pomoże:
    Więcej ruchu, uprawianie sportu
    Zdrowa i zbilansowana dieta
    Trochę alkoholu ale nie za dużo bo jeszcze mu się zrobi flaczek :P
    Ograniczenie masturbacji

  • Anonim
    mborkowski
    17 sty 2023

    Pierwszy sposób: masturbacja przed albo drugi stosunek.
    Drugi sposób: chusteczki orgasm control.
    Trzeci: prezerwatywa

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama