Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie szpary ocznej

Anonim
Amanda843894
Użytkownik wyróżniony
Wrocław · Utworzono: 28 maj 2022

Dzień dobry, dwa lata temu przeszłam zapalenie nerwu wzrokowego, niestety za późno udałam się do lekarza i zmiany nie całkiem się cofnely, tzn. W prawym oku mam mniejszą szpare oczna niż w lewym, przez co oko jest mniejsze, i oczy wydają się być niesymetryczne.. Chciałam spytać czy istnieje jakikolwiek sposób czy to inwazyjne czy może mniej inwazyjne aby chociaż trochę otworzyć to oko i żeby było większe i bardziej symetryczne względem drugiego, może jakieś ostrzykiwania itp? A jeśli nie ma możliwości powiększenia tego oka to może można pomniejszyć trochę to drugie ? Kiedyś czytałam artykuł, że jakiejś kobiecie wstrzyknieto bodajże obok oka botoks i miała nierówne oczy jedno większe drugie mniejsze.. może jakos można wyrównać je chociaż trochę w ten sposób ? Bardzo proszę o informację i rady, czekam na pomysły i z góry serdecznie dziękuję :)

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama