Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Po operacji powiekszenia biustu... a mąż? bardzo mi smutno

Anonim
modi
Chorzów · Utworzono: 8 mar 2023 · Ostatnia odpowiedź 9 mar 2023

Hej kochane. Jestem prawie 2 tyg po zabiegu. Jestem zadowolona z efektu, ale wiadomo biust jeszcze napięty, z lekką opuchlizną. Dziś zmieniałam biustonosz i mąż się bał spojrzeć. Jak tylko zerknął, stwierdził że za duże, i boi się właśnie tego, że mu się nie będzie podobał. Bardzo mi smutno, nie robiłam biustu dla niego, ale mimo wszystko chciałabym aby go akceptował i mu się podobał.

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Asia75
    Użytkownik wyróżniony
    9 mar 2023
    Najlepszy komentarz

    Spokojnie, to dopiero dwa tygodnie, one teraz są opuchnięte, niezgrabne, jakby sztuczne. To wszystko się zmieni, ok 2 miesięcy po zabiegu zacznie wyglądać jak ładna pierś. Mężczyźni inaczej to wszystko widzą. Mój mąż wolał te dwa placki przed zabiegiem, ale i tak jest zadowolony bo widzi, że ja jestem zadowolona.

  • Anonim
    Hela6
    Użytkownik wyróżniony
    9 mar 2023

    Mój mąż od samego początku ogląda non stop mój biust - pomagał mi się myć i zmienia opatrunki może zaangażuj w coś swojego męża ☺️

  • Anonim
    Hela6
    Użytkownik wyróżniony
    9 mar 2023

    Modi prawie też będę 2 tygodnie. Mój mąż już jest moim biustem oczarowany chociaż wcale początkowo nie był pozytywnie nastawiony i jeszcze przecież nie wygląda on tam jak powinien. Daj szansę mężowi żeby się do nich przyzwyczaił, żeby dotykał, oglądał i zaraz i on będzie zadowolony ☺️

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama