Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

penis przechylony w lewo

Anonim
Anonim
Warszawa · Utworzono: 5 kwi 2024 · Ostatnia odpowiedź 8 kwi 2024

Dzień dobry ☺️ Nazywam się Kornel, mam 26 lat i zwracam się z pewnym kompleksem który towarzyszy mi właściwie odkąd pamiętam..

A konkretnie chodzi o mojego penisa ,który podczas wzwodu znacznie kieruje się w lewą stronę. Martwię się o to, że podczas stosunku członek może np „obcierać” ściankę w pochwie po stronie wygięcia penisa i sprawiać ból kobiecie?

Moje pierwsze pytanie to oczywiście czy istnieje możliwość np. jakiegoś bezpiecznego zabiegu który pomoże ładnie naprostować penisa?

Czytałem gdzieś że takie przechylenie występuje przez nierównomierne rozprowadzenie krwi do ciał jamistych..

Przez to niestety penis pewnie też nie jest na tyle gruby na ile powinien

A może są jakieś ćwiczenia które mogą pobudzić ciała jamiste

Jeśli chodzi o długość to jak najbardziej w porządku bo mierzy około 18cm, ale może jest też sposób na to przechylenie oraz ciała jamiste aby z lewej strony były bardziej aktywne, penis byłby grubszy i bardziej prosty, tak mi się wydaje.

A może powinienem wybrać się do lekarza w tej sprawie?

Jeśli mogę, pozwolę załączyć sobie kilka zdjęć penisa w różnych momentach erekcji aby wiadomo było o czym dokładnie jest mowa.

Pozdrawiam serdecznie ☺️

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    ozen
    8 kwi 2024

    Cześć, zdjęcia nie działają

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama