Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Opadnięte policzki ? Zwiotczała skóra twarzy 30 lat

Anonim
LilS
Katowice · Utworzono: 15 lis 2023 · Ostatnia odpowiedź 21 lis 2023

Dzień dobry , moim ogromnym kompleksem jest opadnięte skóra na twarzy , po podaniu po 2ml w każdy policzek kwasu hiauloronowego problem dalek wstępuje . Mam 30 lat . Mam za sobą odchudzanie dwukrotne ale nie jestem pewna czy problem wystąpił po nim czy nie przed . Uprzejmie prosze o informacje czy jest jakiś sposób na podciągnięcie twarzy np kwasem polimlekowym czy zostaje tylko mini lifting ? Z góry Dziekuje

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Ifg7
    Użytkownik wyróżniony
    21 lis 2023

    Jak dla mnie wyglądasz pieknie :) a ze swojej strony polecam ci biostymulatory.. u mnie problem tez się zaczął koło 30. Nie mialam zmarszczek ale właśnie taka luźniejszq skoreNajpierw myslalam ze chomiki to tkanka tłuszczowa, próbowałam hifu dwukrotnie na owal, po którym skóra miałam wrazenie skóra jeszcze bardziej opadła. W końcu Z polecenia spróbowałam właśnie biostymulatora Karisma dokładnie i to był strzał w 10. Po dwóch zabiegach Owal się bardzo podniósł skóra zagęściła. Minęły 2 lata i efekt się utrzymuje, ale dodam ze od jakiegoś roku regularnie codziennie rano podczas mycia twarzy wykonuje sobie masaż dosłownie z 2 minuty kamieniem gua sha. I wydaje mi się ze to na prawde działa.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama