Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Nieoperacyjne powiększenie piersi

Anonim
Depresjana
Kalisz Pomorski · Utworzono: 15 sty 2024 · Ostatnia odpowiedź 17 sty 2024

Cześc. Chciałabym powiekszyć swoje piersi.Zastanawiam sie nad operacją ale z drugiej strony trochę obawiam sie efektów niepożądanych. Czy są może jakieś skuteczne sposoby na nieoperacyjne powiększenie piersi? Słyszałam,że są jakieś zestawy ćwiczeń oraz tabletki? Jak do tej pory mam doświadczenie jedynie z kremami ale szczerze powiedziawszy to nie są zbyt skuteczne...Nawilżyły skórę ale na pewno nie powiększyły mi biustu.

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    PatP
    Użytkownik wyróżniony
    17 sty 2024

    Depresjana , nie kupuj zadnych tabletek , które I tak nie pomogą na powiekszenie piersi , a tym bardziej nie przez internet. Nie słuchaj "reklam", bo możesz sobie zaszkodzić. @Agula288 wiemy że jesteś przeciwna operacjom powiększenia piersi i namawialas inne osoby w postach na min tabletki. Pozwól jednak, żeby każda kobieta zdecydowała sama o sobie. A co najważniejsze nie namawiaj na tabletki kupowane przez internet bo możesz mieć kogoś na sumieniu.
    @Depresjana, masz rację. Kremy poprawią wygląd piersi, ale niestety nie powiększają ich.
    Wiem z doświadczenia że ćwiczenia poprawiają trochę wygląd piersi. Jednak kiedy przestajesz ćwiczyć, wracaja to poprzedniego stanu

  • Anonim
    Agula288
    17 sty 2024

    Kuracja trwała 3 miesiące. Najważniejsze jest to aby brać tabletki regularnie bo jak raz bierzesz a raz nie bierzesz to możesz niestety ale nie widzieć efektów. Ja widziałam już bardzo dobre w 2 miesiacu bo piersi się powiększyły oraz były jędrne chociaż taki naprawdę ostateczny efekt był po 3 miesiącach. Już jakiś czas upłynęlo od kuracji i wszystko się utrzymuje tak więc nie jest to tymczasowe ( trochę się właśnie tego obawiałam,że będzie to jedynie efekt na jakiś krótki czas, na szczęście nie). W aptekach ich nie ma. Sama zamawiałam przez internet. KOnkretnie tutaj: ********** ale sklepów, w których są jest sporo tak więc sama możesz sobie porównać ceny.

  • Anonim
    Depresjana
    16 sty 2024

    W takim razie napisz mi ile mniej więcej trwała taka kuracja? I gdzie konkretnie mogę kupić te tabletki? Czy dostanę je w aptece?
    Po jakim czasie w kuracji widzisz efekty?

  • Anonim
    Agula288
    16 sty 2024

    Kremy na pewno nie powiększą biustu. Tak na logikę to jak niby mogłyby go powiększyć? Jeśli już to polecam tabletki Perfectbust. Brałam je kilka miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona z efektu bo biust powiekszył się o 1 pełny rozmiar. Wiadomo,że nie powiekszysz go o kilka rozmiarów bo coś takiego mozna osiągnać jedynie operacją ale 1 rozmiar można uzyskać spokojnie. Wyglądają również na jędrniejsze.
    Nie przyjmuj natomiast tabletek niewiadomego pochodzenia, które nie mają podanego składu. Mogą być niebezpieczne.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama