Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Niechciane owłosienie po Minoxidil

Anonim
Piotr93
Katowice · Utworzono: 11 lip 2022

Rok temu przez dwa miesiące (czerwiec-lipiec) stosowałem Minoxidil 5% na twarz (policzki+broda) w celu poprawy zarostu. Po około 1,5 miesiąca zauważyłem dużo nowych białych włosków (taki meszek) zarówno na uszach, czole jak i nosie. Dodatkowo pojawiły mi się nowe na rękach oraz nogach (a te które już miałem zrobiły się dłuższe i mocniejsze). Widząc to po około 2 tygodniach przerwałem stosowanie (tak więc łącznie trwało to 2 miesiące). Z końcem miesiąca minie rok od przerwania kuracji, a mimo to wspomniane wyżej nadmierne owłosienie wciąż się utrzymuje, pomimo tego że w większości artykułów w internecie znajdziemy informację iż dodatkowe włosy które wyrosły w trakcie stosowanie Minoxidil powinny wypaść w przeciągu kilku do kilkunastu tygodni od zaprzestania kuracji.

Czy biorąc pod uwagę fakt, że za chwilę minie rok a włosy wciąż się utrzymują, to powianiem liczyć się z tym, że będę mieć je już zawsze? Czy jest jakiś sposób na odwrócenie działania Minoxidil ?

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama