Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Nadmierne pocenie pod pachami

Anonim
ewkagan
Lublin · Utworzono: 26 kwi 2023 · Ostatnia odpowiedź 2 maj 2023

Od wielu lat zmagam się z poceniem pach. Rano ubiorę bluzkę i zaraz mam duże mokre plamy. Jak chodzę w domu w samym staniku to pot spod pach płynie po całym ciele. Jak gdzieś wychodzę ubieram się tylko na czarno i biało, a jak tylko jest chłodniej zakładam gruby sweter żeby to ukryć. Bardzo mnie to krępuje i ogranicza. Stosowałam dziesiątki antyperspirantów, maści, łykałam tabletki, piłam szałwię, nic absolutnie nic nie pomaga. Co mogę jeszcze zrobić? Dodam że wykonałam wiele badań (by wyeliminować choroby itp.) i okazało się że jestem zupełnie zdrowa. Proszę o pomoc.

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Sisi_a
    2 maj 2023

    Także mocno się pocę pod pachami, jednak mi pomagają blokery, więc współczuję dolegliwości.. a botoks? Wiem, że używa się go na nadpotliwość.

  • Anonim
    ewkagan
    27 kwi 2023

    Dziękuję ponownie za odpowiedzi.
    Palce nie są obrzmiałe, może na zdjęciu tak to wygląda.
    Wspomniany dezodorant próbowałam, nic to nie pomogło.

  • Anonim
    Asia75
    Użytkownik wyróżniony
    27 kwi 2023
    Najlepszy komentarz

    Ja używam naturalnego dezodorantu z firmy cztery szpaki. Jak dla mnie najlepszy z wszystkich naturalnych dezodorantów jakie miałam.

  • Anonim
    Asia75
    Użytkownik wyróżniony
    27 kwi 2023

    Na zdjęciu widać Twoje dłonie, odniosłam wrażenie, że są obrzmiałe palce. Być może się mylę, ale to zwróciło moją uwagę.

  • Anonim
    ewkagan
    26 kwi 2023

    Asia75 dziękuję za odpowiedź.
    Mogłaby wyjaśnić o co chodzi z zatrzymywaniem wody?
    W jaki sposób to zobaczyłaś?
    Nie do końca to rozumiem...
    Pozdrawiam

  • Anonim
    ewkagan
    26 kwi 2023

    Asia75. Dziękuję za komentarz.
    Niestety myślę, że naturalne dezodoranty nic nie pomogą. Używałam kiedyś ałun i efekt był opłakany. Takie plamy jak na zdjęciu mam po silnych blokerach potu, a po naturalnych dezodorantach to byłyby plamy do pasa.
    Możesz mi wyjaśnić o co chodzi z zatrzymywaniem wody?
    Wspominałaś o tym w komentarzu.
    Pozdrawiam.

  • Anonim
    Asia75
    Użytkownik wyróżniony
    26 kwi 2023

    Mój mąż powiedział, żebyś przez tydzień chodziła na saunę, tak po godzinie, na jakiś czas powinno pomóc. Widać, że woda Ci się zatrzymuje w organizmie, po palcach dłoni, tak myślę. Okropnie przykra dolegliwość, ale skoro nic nie pomaga, to warto spróbować. Może zacznij też naturalne dezodoranty używać, aby wyciszyć gruczoły potowe.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama