Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Mężczyzna (23lata) opadanie policzków, rozległe wgłębienia pod oczami

Anonim
Gostek1333
Wrocław · Utworzono: 12 kwi 2023

Witam, od kilku lat zauważam u siebie zanikanie tłuszczu pod oczami, doliny łez połączyły się już z zagłębieniem powieki dolnej i dochodzą prawie do połowy policzków, mam duże ciemne plamy pod oczami, część policzków obok ust wydaje się coraz cięższa, nie wiem czy z powodu utraty tłuszczu w tej okolicy czy wręcz przeciwnie, albo czy jest to spowodowane zanikiem górnej części policzka. Owal twarzy znacząco opadł i zaczyna mocno mnie postarzać, chciałbym się dowiedzieć jaka może być tego przyczyna, oraz czy istnieją zabiegi mogące przywrócić mi młodszy, zdrowy kształt policzków i twarzy, wiem że w Polsce wielu chirurgów plastycznych nie zaleca stosowania większości zabiegów u młodych osób, jednak jest to dla mnie spory problem, więc jeśli w Polsce nie stosuje się rozwiązań mogących mi pomóc, byłbym wdzięczny za wskazanie kliniki lub zabiegów wykonywanych poza granicami naszego kraju. Ktoś ma takie doświadczenie i mógłby podpowiedzieć?

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama