Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Izotek, Acnelec co poradzicie, jak przyjmować?

Anonim
BoniarzBonsko
Opole · Utworzono: 16 paź 2022 · Ostatnia odpowiedź 17 paź 2022

Witam. Jakiś czas temu rozpocząłem kurację Tetralysalem, oraz Aknemycin plus. Po udaniu się do dermatologa ocenił on poprawę o około 30%. Oraz przepisał Aklief (Kontynuacja Tetralysalu) Stosowałem te leki przez 2 miesiące i wydaje mi się, że było dobrze, brak zmian ropnych, lecz sporo widocznych przebarwien, małych grudek. Otrzymałem receptę na 3x:Acnatac oraz 3x: Aklief. Do zregulowania zmian ropnych Acnatac, później Aklief, lecz tych zmian ropnych dużo nie jest. (W przypadku braku zadowalającego izotek) I teraz nie wiem, czy wydać 600zł na te maści i zaryzykować, czy odczekać trochę, aby żołądek się wyczyścił i rozpocząć kuracje izotekiem. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Asia75
    Użytkownik wyróżniony
    17 paź 2022

    Ja bardzo dawno temu stosowałam część tych specyfików. Pamiętam, że pomagało tylko na jakiś czas. Dopiero izotek pomógł, brałam tylko 3 miesiące. Z tego co wiem, są teraz jeszcze lepsze leki niż izotek, nowszej generacji, ale nie znam nazwy. Minęło ponad 10 lat, bez nawrotu. Teraz stosuję kosmetyki naturalne.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama