Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Duża perforacja przegrody nosowej

Anonim
Anonim
Poznań · Utworzono: 12 maj 2020 · Ostatnia odpowiedź 12 maj 2020

Witam. Mam problem z przegrodą nosową. W styczniu 2014 zaszłam w ciążę i od lutego zaczęły się moje problemy z nosem. Były ciągłe strupki, które oczywiście drapałam :( Poszłam do laryngologa i pani powiedziała mi, że no teraz jestem w ciąży to ona mi nic na to nie pomoże. Mam nawilażać i oczyszczać. Stwierdziałam no ok, to poczekam do porodu, ale było coraz gorzej aż w końcu zauważyłam, że pojawił mi się otwór. Krótko po porodzie poszłam do niej znowu i usłyszałam, że skoro karmię to ona mi teraz nie może pomóc (zaznaczam, że bardzo zależalo mi na karmieniu piersią mojej córeczki). No więc jak skończyłam karmić poszłam do laryngologa (tym razem innego), który stwierdził, że to nic takiego i da się z tym żyć, że można chirurgicznie zamknąć jakims klipsem ale to nie jest zbyt skuteczne. Stwierdziłam, że skoro tak mówi lekarz no to nawilżam i oczyszczam :/ Tak to trwa i trwa. Niestety dziura się mocno powiększyła. Ciągłe strupy/dłubanie w nosie, żeby sobie pomóc oddychać (bo nie zawsze sól morska pod ręką). W nocy świszczę :( Czy ktoś mi może pomóc?

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    EstheticonModerator
    12 maj 2020
    Najlepszy komentarz

    Cześć magdszy! Spróbuj też napisać w dziale Zapytaj specjalisty ( https://www.estheticon.pl/dyskusje ), gdzie odpowiadają lekarze. Pozdrawiam!

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama