Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Ćwiczenia na powiększenie członka

Anonim
dodon
Warszawa · Utworzono: 30 sty 2023 · Ostatnia odpowiedź 15 lut 2023

Panowie, a czy pomagają ćwiczenia na powiększenie członka? Bo zastanawiałem się czy to działa czy nie. Wykonuje ćwiczenia od miesiąca i efektu nie ma. Może powinienem więcej ćwiczyć? Może ktoś ma jakieś doświadczenia

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    CezaryJankowski
    15 lut 2023

    Są ziołowe, raczej nie powinno mieć wpływu.Tak jak nie można oczekiwać przykładowo, że witamina E albo witamina C działają na ciśnienie.

  • Anonim
    dodon
    1 lut 2023

    No też brałem je pod uwagę ale boje się tutaj jednego. Mianowicie czy byłyby jakieś efekty uboczne. Bo jednak są to tabletki Poza tym aktualnie biorę środki na nadciśnienie. Czy środki na erekcje w postaci tabletek nie reagują z tabletkami na ciśnienie? W sensie czy nie będzie się to ze sobą gryzło?

  • Anonim
    CezaryJankowski
    31 sty 2023

    Ćwiczyłem ale muszę powiedzieć, że przyniosło to kiepski rezultat. Poszperałem w internecie i tak trafiłem na Penilarge. Jest to zbiór środków, suplementów diety w postaci tabletek, kremu, żelu czy sprayu. Miałem na tym punkcie duże kompleksy i z 13 cm zrobiło mi się 16 cm (przy czym erekcja jest bez zmian). Środek jest bezpieczny, zgodny z wymogami ISO 22000 i normami HACCP.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama