Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Collapleo - od ponad miesiąca mam dwa guzki na twarzy

Anonim
Anonim
Zielona Góra · Utworzono: 8 kwi 2022 · Ostatnia odpowiedź 29 lis 2022

Witam, ponad miesiąc temu został mi podany preparat Collapleo – atelocolagen pod oczy w jednym salonie kosmetycznym, lecz został podany za płytko z tego co się dowiedziałam. I zrobiły się dwie twarde kulki pod oczami. Dr. u której byłam nie wie za bardzo co robić, czy podać w to miejsce steryd, czy jest jakiś inny sposób. W międzyczasie byłam u innej kosmetyczki która pracuje na tym preparacie i nakłuła mi to żeby preparat wyleciał, lecz poleciała tylko krew. Wydaje mi się, że coś z tym było nie tak, bo od razu po podaniu wyglądało to strasznie. Nie jest to kwas hialuronowy tylko kolagen i nikt nie wie co robić, jest to twarde i można to nawet przesuwać Czy mają Państwo może jakieś pomysły, aby to zeszło?

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Paaulaaa
    29 lis 2022
    Najlepszy komentarz

    Minęło 9 miesięcy i jeszcze trochę się utrzymuje, preparat praktycznie wchłonął się lecz przy zimnie na dworze odczuwam ból i dyskomfort. Pomogła jedynie maść ze sterydami od lekarza. A też miałaś podawany Collapleo czy inny stymulator?

  • Anonim
    Patiqqq
    31 paź 2022

    Witam. Mam taki sam problem, czy po czasie znikło?

  • Anonim

    Anonim

    11 cze 2022

    Zapytaj pani doktor. To super specjalista Kosmetologii -Izabela Załęska. To prawdopodobnie kiedyś samo zejdzie, ale jest tego dużo, więc długo potrwa.
    Tym nie wolno niczego wypełniać. Ja właśnie dlatego nie chodzę do lekarzy na zabiegi tylko do kosmetologa. Ewentualnie lekarz, który tylko tym się zajmuje.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama