Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Anatomiczne mentor ? Mam obawy, doradźcie.

Anonim
modi
Chorzów · Utworzono: 19 lut 2023 · Ostatnia odpowiedź 20 lut 2023

Hej! Za 8 dni mam planowany termin operacji powiększenia biustu. Po jednym dziecku, są już opadnięte a mam takie duże b. Nakręciłam sie na okrągłe, i ten piękny efekt wypełnienia. Moja Pani doktor którą wybrałam, doradziła anatomiczne mentor 375 ml. Zgodziłam się, i na przymiarkach podobało mi sie, ale.... wpadam w panikę. Boje sie efektu po.. najbardziej boje sie tego anatomicznego. Mam lekkie obawy czy 375 nie będzie za mały albo za duży. POMÓŻCIE! Macie anatomiczne? Pokażcie jak to u Was wygląda, jaką macie wielkość itd.

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    zuzannaabro
    Użytkownik wyróżniony
    20 lut 2023

    Modi, ja też od zawsze obawiałam się okrągłych, widząc oczyma wyobraźni dwie wielkie kule i zawsze chciałam anatomiczne, ale biust miałam w fatalnym stanie, po wykarmieniu opadnięty, lekarz powiedział, że lift plus okrągłe i nawet nie bierze innej opcji pod uwagę, bo anatomiczny nie jest dla mnie. I super, że mu zaufałam, u mnie kompletnie nie widać, że jest okrągły, wygląda jak klasyczna naturalna pierś.
    Więc nie wiem jak u Ciebie, zadzwoń pogadaj jeszcze z lekarzem, może jeśli opadanie nie jest duże, albo to profil anatomiczny o wyższym profilu, nie wiem, za mało danych

  • Anonim

    Anonim

    19 lut 2023

    Kurczę masz mało czasu teraz zobaczyłam. Zadzwoń może do niej i porozmawiaj

  • Anonim

    Anonim

    19 lut 2023
    Najlepszy komentarz

    Hej ja nie wybrałam anatomicznych. Sama miałam asymetrię i opadnięte piersi po ciąży. Miałam zrobiony lift plus implant okrągły 300 ml. Startowałam z rozmiaru duże B małe c a teraz mam f czasami h (w jednej firmie) są idealne
    Idź może na jeszcze jedną konsultację do kogoś innego.
    Przed zrobieniem miałam 3 podejścia (u 2 innych lekarzy) za 4 wybrałam innego i to był strzał w 10. Dobrał mi idealnie, słuchając jaki efekt jest moim marzeniem

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama