Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Wystająca broda

Anonim
Joanna898132
Gdańsk · Utworzono: 13 kwi 2020 · Ostatnia odpowiedź 20 lis 2020

Witam. Mam problem z wystajacą brodą. Jest to duży problem dla mnie zwłaszcza kiedy się uśmiecham, dlatego staram się tego unikać. Interesuje mnie to czy istnieje możliwość zlikwidowania tego np. aparatem ortodontycznym, czy zostaje mi tylko zabieg chirurgiczny, na który niestety mnie nie stać. Proszę o radę, pozdrawiam

1 komentarz

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    20 lis 2020

    Witam, mam podobny problem co pani. Podejrzewam, że tak jak w moim przypadku, za bardzo wyrosła pani żuchwa. Co za tym idzie dolne zęby nachodzą na górne zamiast na odwrót, chyba że pani wada nie jest tak nasilona jak moja. U mnie najpierw będzie nakładany aparat ortodontyczny, dolna szczęka będzie pogarszana przez co może pojawić się wada wymowy. Ale dolna szczęka będzie pogarszana, abym była po 2 latach przygotowana do zabiegu chirurgicznego, w którym dolną szczękę będą mi przesuwać do tyłu. Ale czy pani kwalifikuje się do takiego zabiegu dowie się tylko po zrobieniu dokładnych zdjęć zębów, po konsultacjach z ortodontą, chirurgami itd. Bo może być tak, że pani wada nie jest aż tak poważna, aby pani się do tego kwalifikowała.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama