Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Dolina łez w wieku 18 lat

Anonim
Naomi
Wrocław · Utworzono: 2 maj 2017 · Ostatnia odpowiedź 8 maj 2023

Dzień dobry, Mam 18 lat i od dziecka tak zwane doliny łez (zdjęcia załączone poniżej). Stosowałam już różne kremy i wypełniacze bez wstrzykiwania, ale nic nie było wystarczająco skuteczne. Poddałam się także serii zabiegów laserowych, które miały spowodować zwiększenie napięcia skóry i podniesienie się tłuszczu z policzków. Jednak efekt nie zadowolił mnie w 100%, ponieważ nadal widać ubytek tkanki tłuszczowej przez co nieustannie wyglądam na zmęczoną. Chciałabym pozbyć się tego problemu, ale nie mogę sobie pozwolić na ostrzykiwanie się co kilka(naście) miesięcy, nie chciałabym również zatracić swojej naturalnej mimiki twarzy i uśmiechając się, wyglądać jak lalka. Czy są jakieś skuteczne i TRWAŁE metody usuwania dolin łez? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    MartaOstojska
    8 maj 2023

    Najlepszą metodą jest chyba kwas HA :(

  • Anonim

    Anonim

    24 kwi 2023

    Polecam Ci skonsultować się z kliniką Natural w Łodzi nawet jak jesteś z innego miasta to warto do nich jechać, działają cuda ja robiłam i jestem zadowolona z efektów i tu mam do roku spokój

  • Anonim
    EwaMikrutowa
    6 lut 2023

    Najlepiej zgłosić sie do specjalisty. Ja co prawda 10 lat starsza ale miałam dolinę łez robioną w LK medzie w Krakowie. Zmiana, 5 lat mi odjęło ;)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama