Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

asymetria twarzy - jak zlikwidować ?

Anonim
ecia8
Bydgoszcz · Utworzono: 16 gru 2011 · Ostatnia odpowiedź 12 lip 2013

Witam Moim problemem jest asymetria twarzy( pliczek jest chudszy) oraz asymetryczny usmiech po przebytym porazeniu nerwu twarzowego. Czy istnieja jakies operacje które rozwiazałyby moje problemy oraz ewentualnie ile wynosiłyby koszty takich zabiegów

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Anka29
    12 lip 2013
    Najlepszy komentarz

    Witam!
    Mam problem z asymetrią twarzy, prawa strona twarzy jest bardziej zaokrąglona od lewej. Wynika to z wrodzonej wady szyi tzw. zespołu Klippla- Feila (zrośniecie kręgów szyjnych) w moim przypadku są to 2 kręgi. Moje pytanie brzmi, czy można to jakoś chirurgicznie uregulować?

  • Anonim
    Gaga203310
    6 lip 2013

    Witam. Moj syn ktory ma w tej chwili 26 lat urodzil sie z asymetria policzkow. Jezdzilismy z synem po roznych klinikach ale wszedzie mowiono ze bedzie mozna zrobic operacje plastyczna jak bedzie mial 19-20 lat i nie predzej. Jako chlopiec nosil aparaty ortodontyczne ktore troszeczke poprawily mu zgryz ale oczywiscie asymetria zostala. W wieku 19 lat pojechalismy do warszawy do prywatnej kliniki i tam ustalono termin operacji plastycznej. Pani doktor powiedziala ze cudow nie mozemy oczekiwac ale zrobi wszystko zeby poprawic wyglad twarzy syna. teraz syn ma 26 lat a ta operacja dala bardzo niewiele. Troszeczke jest lepiej ale tylko troszeczke. Bardzo bym chciala pomoc synowi i poprawic jego wyglad bo nie jest mu latwo z ta wada. czy moglabym sie dowiedziec dokad syn moglby sie udac na konsultacje i czy mialby jakas szanse na poprawe wygladu twarzy? Z gory dziekuje

  • Anonim
    Klaudiaa
    24 kwi 2013

    witam
    gdy byłam mała miałam usuniętą narośl na policzku , przez co mój lewy policzek jest mniejszy od prawego i blizna znajduje się w zagłębieniu. Chciałabym aby oba policzki były jednakowe. Jakimi sposobami można to poprawić? dodam że byłam kilka lat temu na konsultacji , ale na operację trzeba bardzo długo czekać, stąd pytanie ile taki zabieg mógłby wynieść?

  • Anonim
    mglawica176989
    29 lis 2012

    Witam,

    Od dziecka mam asymetrię twarzy polegającą na tym że prawa strona (policzek) jest większa od lewej. Przez co profile twarzy różnią się od siebie. Dodam że wcześniej nosiłam aparat ortodontyczny w związku z wadą zgryzu (dolna szczęka jest przesunięta lekko w prawo). Chciałabym się zapytac jakie są możliwości leczenia tej asymetrii, czytałam o wypełniaczach z kwasami. Czy jest możliwośc operacyjnego podciągnięcia skóry na prawym policzku by był on taki jak lewy?

  • Dr Andrzej Kępa

    · 31 sty 2012

    Witam,
    W przypadku asymetrii twarzy można wykonać zabieg z zastosowaniem wypełniaczy. Dobre efekty można uzyskać stosując kwas hialuronowy lub hydroksyapatyt wapnia. Na polskim rynku pojawił się również najnowszy wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego z peptydami biomimetycznymi - REVOFIL. Zawart w nim peptydy stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny - naturalnych białek odpowiedzialnych na napięcie i uelastycznienie skóry.
    Asymetrię wynikającą z dysfunkcji nerwu twarzowego można korygować przy pomocy toksyny botulinowej.
    Serdecznie zapraszam na konsultację.
    Pozdrawiam

    dr Andrzej Kępa

    **************

  • Euroklinika

    · 19 gru 2011

    Witamy,

    Istnieją sposoby na poprawę wyglądu. W Pani przypadku aby obiektywnie ocenić potrzeby i możliwości poprawy wyglądu konieczna jest bezpośrednia konsultacja ze specjalistą. Przeprowadzaliśmy podobne zabiegi w zeszłym roku. Efekty naszej pracy może Pani zobaczyć tutaj:

    ***************

    Pozdrawiamy i zapraszamy na konsultację, którą przeprowadzi z Panią dr Jerzy Wilgus.

    NZOZ EUROKLINIKA
    **************
    ************
    tel. ************

    ***********

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama