Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

dr Magdalena Nowicka - Bialystok - opinie

Anonim
musz72
Białystok · Utworzono: 20 sie 2012 · Ostatnia odpowiedź 7 sty 2013

Szukam opinii i pacjentek dr. Nowickiej z Bialegostoku. Jestem umowiona na zabieg body-jet w jej klinice i chcialabym poznac opinie i doswiadczenie innych pacjentek .

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    pacjentka189192
    7 sty 2013

    Witam :) Jestem pacjentką Pani Magdaleny. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów które mi wykonywała Pani Magda. Konsultacje są bezpłatne, i nie trwają 3 minut, można śmiało o wszystko się wypytać, bardzo dokładnie wszystko jest wyjaśnione. Wszystkim polecam :) POZDRAWIAM

  • Anonim
    gosc171344
    3 lis 2012
    Najlepszy komentarz

    około pół roku temu miałem przeprowadzaną korektę uszu.Tak naprawdę długo by opisywać..Moja ocena jest najniższa ..a dlaczego? Po około 1,5-2 miesięcy, uszy zaczęły odstawać,jedno mocniej ,drugie mniej,po wysłaniu dla pani aktualnych zdjęć,pani zgodziła się abym przyjechał poddać się poprawce.Na miejscu pani po oglądnięciu moich uszów, powiedziała mi że albo mi zrobi uszy że będą aż "sklejone"do czaszki,albo zostawiamy jak jest i nic nie robimy.Nie chciałem jeszcze bardziej pogorszyć,bo "sklejone" uszy do czaszki to też zbyt ładnie na pewno nie wygląda.. więc zdecydowałem się odpuścić.Pani jeszcze stwierdziła,że jedno ucho musi mi tak odstawać bo taką mam niby czaszkę??(jakąś oś z tyłu na mojej głowie pokazała) i ona nie skoryguje mi czaszki..(co ciekawe jeszcze 2-3 tyg wcześniej wszystko było jak powinno być i uszy wyglądały ok) .Dodam jeszcze że pani okazała się dla mnie nadmiar nie miła,nie chciałem zbytnio grzebać w tych uszach bo były mocno obolałe,pani nazwała mnie dosłownie brudasem i to nie raz ,praktycznie co chwila starała się mnie pojechać mimo że jej nic nie zrobiłem..również chciałem aby mama była obecna przy zabiegu,bo jak zobaczyłem że klinika noviline znajduje się w bloku mieszkalnym, trochę powątpiłem..wtedy to pani walnęła tekst przy moich rodzicach: " jak będziesz brał dziewczynę do łózka ,to mamę tez ze sobą weźmiesz?" ..rożne padały teksty i słowa..ogólnie dla mnie katastrofa i szok..pani nawet chciała abym przyjechał ze swoją dziewczyną,bo jak powiedziała, chciała zobaczyć co to za dziewczyna ze mną jest i najwyraźniej pojechać mnie przy mojej dziewczynie i zbłaźnić )jestem totalnie rozczarowany postawą pani lekarz jak i wykonaną robotą,która tak naprawdę nic nie dała.Ja byłem cały czas kulturalny,spokojny..nie wiem dlaczego pani lekarz mnie tak potraktowała..Co chwila byłem dosłownie "jechany"..nie mogłem zamienić nawet jednego zdania normalnego z panią..ja akurat trzymam poziom i nie chciałem się do pani poziomu zniżać,a mogłem równie dobrze pani odpowiedzieć..Na chwile obecna uszy już prawie nie różnią się niczym od tych przed operacja..nadal są odstające i to nie moja opinia,a obiektywna opinia każdej osoby którą spytam.Na dodatek ciągle mnie bolą,minęło już pół roku, a ciężko mi się na nich śpi..ciężko mi się również je czyści za uchem,bo to jest koszmarny ból, jak tam się grzebie..nie wiem czemu tak jest..planuje skorygować te uszy w jakiejś innej klinice,tym razem na pewno przemyśle długo swój wybór!!mam nadzieje ze jeszcze nie jest za późno aby je skorygować..

    Moja rada dla wszystkich..radze przemyśleć wam dobrze gdzie się podejmujecie rożnych zabiegów..ja teraz jestem w kropce.bo pieniądze wydane,poprawa niewielka(o ile w ogóle jakaś jest) a teraz nawet już inny lekarz może mi nie pomóc jak tam jest tak "nadiablone"..

    Mógłbym jeszcze dużo rzeczy o tej pani napisać...nie wiem jakie jest podejście tej pani do innych osób oraz jak wykonana jest jej praca,może tylko mnie tak potraktowała...To jest tylko moja ocena,i tak to wygląda dla mnie,nikt nie musi się mną sugerować oczywiście..

    Ps.Jeżeli pani to czyta,a uraziłem panią w jakikolwiek sposób,to przepraszam..niestety ale musiałem to napisać,bo sama pani wie że tak jak napisałem ,to i tak było...taka jest prawda..

  • Anonim
    gosc122699
    14 wrz 2012

    Jestem wdzięczna pani dr za to co dla mnie robi . Jest nie tylko świetnym specjalistą chirurgi estetycznej ale też wspaniałym człowiekiem .

  • Anonim
    gosc120795
    12 wrz 2012

    Jestem pacjentkA Pani dr Nowickiej już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z jej pracy, a najlepiej o tym świadczy to jak teraz wyglądam. Wszyscy mi mówią że promienieję a jak spoirzę w lustro to sama do siebie się uśmiecham. Poza tym że ładnie wyglądam to i super się czuję a to tylko i wyłącznie Pani dr zasługa. Pozatym miła i widać że lubi to co robi. Fachowa obsługa konsultacja, nie ma naciągania na niepotrzebne zabiegi. Moja znajoma robiłau Pani dr liposukcje i jest bardzo zadowolona. Srraciła 10 cm w obwodzie,co prawdadługo dochodziła do siebie, ale też zawsze jak mówiła mogła sie zgłosić do pani dr na konsultację . I co ważne konsultacje są za darmo. Jestem bardzo zadowolona z Pani dr i jestem jej najlepszą wizytówką.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama