Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

♛ Witaj w grupie dla VIPów

Anonim
EstheticonModerator
Kraków · Utworzono: 19 cze 2020 · Ostatnia odpowiedź 23 paź 2022

Gratulacje! 😁

Mamy dobrą wiadomość – od dzisiaj cieszysz się statusem VIP, czyli Wyróżnionego Użytkownika Estheticon. Wiesz, co to oznacza? Odpowiedź jest prosta! To znaczy, że spośród tysiąca użytkowników i użytkowniczek Estheticon jesteś jednym lub jedną z tych naprawdę wyjątkowych.

Od teraz masz koronę 👑 obok Twojego loginu, co oznacza, że zostałeś/aś VIPem i w związku z tym od teraz będziesz cieszyć się nowymi przywilejami.


Jakie przywileje Ci przysługują, jeśli jestem Wyróżnionym Użytkownikiem Estheticon?


✔ Od teraz możesz skontaktować się bezpośrednio z moderatorami społeczności (czyli ze mną ☺), aby poinformować użytkownikach, naruszających Regulamin Społeczności.

✔ Jako pierwszy/a będziesz dowiadywać się, co nowego.

✔ Będziesz miał/a możliwość powitania nowych użytkowników społeczności, którzy szukają informacji o zabiegu, któremu się poddałeś/aś lub który chcesz wykonać. Dlatego też będziesz mógł/mogła im doradzać i pomagać w znalezieniu informajci i pomocy.

👉 Dawaj z siebie 100%, aby pomóc innym użytkownikom Estheticon!


Co zrobić, aby stać się częścią grupy VIP?


1️⃣ Dodaj zdjęcie profilowe 📷

2️⃣ Opisz swoją historię TUTAJ

3️⃣ I najważniejsze - przedstaw się w komentarzu 👇 Chcemy Cię poznać!

8 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    23 paź 2022

    Nikt na forum VIP nie udziela się:)

  • Anonim
    DianaWG
    Użytkownik wyróżniony
    20 paź 2022

    Hej. Jestem Diana opisałam swoją historię na swoim profilu, pozdrawiam

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    12 sie 2021

    Katarzyna, dzięki za przyjęcie do grupy vip, nie wiem, czym zasłużyłem :)

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    11 sie 2021

    Cześć, jestem po zabiegu powiększenia penisa. Chetnie coś doradzę lub odradzę :)

  • Anonim
    Cut_Kogut
    Użytkownik wyróżniony
    11 sie 2021

    Agnieszka:) Wyglądają świetnie:)

  • Anonim
    Katarzyna34
    Użytkownik wyróżniony
    10 sie 2021

    Witajcie. Jeszcze nie jestem szczęśliwą posiadaczką nowych piersi, ale już bliżej, niż dalej. Wciąż mam mnóstwo pytań i wątpliwości. Zadając pytania lub odpowiadając innym, możemy bardzo pomóc. Zachęcam do udzielania się na forum. Jak tylko przejdę zabieg, opowiem Wam moją historię. :)

  • Anonim
    OlciaA
    Użytkownik wyróżniony
    4 gru 2020
    Najlepszy komentarz

    Hej cycolinki 😊 dołączyłam do grona posiadaczek ,,piersi,, 😁 chętnie dowiaduje się od doświadczonych koleżanek, ale też chętnie dzielę się tym, co już wiem 😉

  • Anonim
    AgnieszkaSkrobek
    Użytkownik wyróżniony
    17 lis 2020

    Hej, właśnie dostałam status VIP w moim profilu opisałam swoją operację powiększenia piersi. Wystarczy kliknąć na moją nazwę. Dodałam mnóstwo zdjęć. Zapraszam 😁

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama