Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Wgłębienie po usunięciu pieprzyka

Anonim
neon
Kraków · Utworzono: 16 mar 2016 · Ostatnia odpowiedź 20 mar 2016

Witam. Miesiąc temu miałam usunięty pieprzyk na policzku w pobliżu kąta żuchwy. Blizna jest mało widoczna ale pozostało wgłębienie, widoczny dołek, w tej chwili mniejszy niż początkowo ale nadal widoczny. Moje pytanie czy z czasem to się wyrówna? Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    neon
    20 mar 2016

    Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

  • Anonim
    zainteresowany
    18 mar 2016
    Najlepszy komentarz

    poczekaj z 6 miesięcy jak będzie dalej dołek i Ci to przeszkadza to kwas hialuronowy


    Nie ma możliwości by blizna zniknęła - laser nie pomoże a bardzo często pogorszy sprawę to tylko marketing Wytniesz to będzie nowa większa blizna i proces gojenia od nowa, przeszczep skory=większa blizna, jak blizna wypukła to silikon jak wklęsła to nie bo pogłębi ja, dermapen i nakłuwanie nie skuteczne, maści mogą polepszyć sprawę najlepsze są z wit A i z aloesu zwykle tanie z apteki ew cos z allantoiną lub maść propolisowa te drogie reklamowane maści to nieskuteczne badziewie Ale NIC nie sprawi ze zniknie nauka nie zna na to sposobu - uwaga na zabiegi typu laser czy peeling wydasz dużo kasy a możesz naprawdę nieodwracalnie zniszczyć twarz najlepiej poczekać po 2 latach ostatecznie blizna dopiero dojrzeje i wtedy zazwyczaj o wiele lepiej wygląda CHRON PRZED SLONCEM MIN ROK ZAKLEJAJ JA PLASTREM WTEDY SIE TRWALE NIE ODBARWI I NIE DRAZNIJ ZADNYMI SRODKAMI NAJLEPSZE JEST SZARE MYDŁO jeśli jest wklęsła to wstrzykniecie kwasu hialuronowego jest dobre inne wypełniacze są niebezpieczne nawet własny tłuszcz! GDYBY CIE KUSIŁO NA ZABIEG LASEROWY KONIECZNIE PRZECZYTAJ DYSKUSJĘ OSÓB PO TYCH ZABIEGACH Z MARKETINGOWCAMI OD LASERÓW,w linkach do dyskusji dziesiątki przypadków z Polski i całego świata, zabiegi robione przez dyplomowanych i doświadczonych lekarzy w renomowanych gabinetach a nie z kuponu grupera u cioci zdzisi w garażu, wyniki badań medycznych, przypadki prawdziwe zwykłych osób (nie zdjęcia modelowane z galerii gabinetu/kliniki z laserami) z opisami i zdjęciami osób po laserach zdjęcia przed i po, opinie, też zdjęcia kilka lat po, były nawet przypadki samobójstw przez konsekwencje tych zabiegów: najlepiej czytaj od postu z daty: gość 2015.08.17 [20:37] LINK DO DYSKUSJI PONIŻEJ PRZECZYTAJ!: http://f.kafeteria.pl/temat/f18/laser-frakcyjny-dziala-p_4248119/21 wklej też gdzieś ten post jak natrafisz na inne forum o tej tematyce można uratować komuś nawet życie bo ludzie nie wiedzą o tym jak wielkie ryzyko jest tych zabiegów(poważnie nieodwracalnie zeszpecona twarz to duży problem, alienacja społeczna, wyobcowanie, ostracyzm społeczny, ograniczone kontakty międzyludzkie, depresja, a może i nawet samobójstwo - twarz to pierwsza i ostatnia rzecz w kontaktach międzyludzkich a skutki tych zabiegów są nieodwracalne - twarzy nie da się zakryć koszulką! PRZECZYTAJ JEŚLI CHCESZ WIEDZIEĆ JAKIE JEST RYZYKO LASERÓW i pamiętaj lekarz nie ponosi absolutnie żadnej odpowiedzialności za to co Ci zrobi tymi zabiegami!

  • dr Iwona Radziejewska-Choma

    · 17 mar 2016

    Witam
    Miesiąc czasu to jeszcze dosyć krótki okres i myślę, ze w ciągu kilku tygodni powinno to się poprawić. Aby to przyśpieszyć można pomyśleć o laserze frakcyjnym lub osoczu bgatopłytkowym.
    Pozdrawiam
    Iwona Radziejewska

  • Anonim
    moltobella
    17 mar 2016

    Załączam zdjęcie, Izabela

  • Anonim
    moltobella
    17 mar 2016

    Witam, Ja też Dziękuję za tę informację. Mi pozostało wglebienie ale mieście po wycięciu jest brązowe i nie wiem czy i jak to można usunąć. Bardzo bym była wdzięczna za poradę. Pozdrawiam, Izabela

  • dr n. med. Janusz Jastrzębski

    · 17 mar 2016

    Witam.
    Z czasem zagłębienie powinno się wyrównać, trudno powiedzieć w jakim stopniu.
    Pozdrawiam.
    Janusz Jastrzębski

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama