Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Skórzakotłuszczak u dziecka - co robić?

Anonim
mama_kacpra676038
Kraków · Utworzono: 22 mar 2018 · Ostatnia odpowiedź 30 sty 2022

Witam, mam pytanie czy i gdzie w Polsce mogę dokładnie zdiagnozować narośl syna w oku. Syn od urodzenia ma w lewym oku skórzakotłuszczaka, który w ostatnim okresie powiększa się , oko puchnie jest czerwone a od jakiegoś czasu syn rano mówi , że nie widzi, że ma czarno przed oczami. Byłam juz u wielu okulistów i tylko słyszę, że to skórzakotłuszczak ale nikt nie mówi co mam robić dalej. CZD w Warszawie również ogląda i odsyła do domu. Martwi mnie to, że powiększa się i powoduje ból. Czy uzyskam gdzieś pomoc dla syna? Ma obecnie 9 lat.

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Agnieszka_Pazdzior
    30 sty 2022

    Dzień dobry, w jaki sposób kontaktowała się Pani z Panią profesor? Jest możliwość prywatnej wizyty? Mam ten sam problem u córki - 14 lat. Pozdrawiam :)

  • Anonim
    mama_kacpra676038
    22 paź 2018

    Witam operacja odbyła się 17 października w Uniwersyteckim Szpitalu w Krakowie pod okiem Prof.dr.hab.med. Bożeny Romanowskiej-Dixon . Obecnie syn powoli dochodzi do siebie już w domu . Pozdrawiam ciepło

  • Anonim
    Emka652165
    19 paź 2018

    Mamo Kacpra,
    to bardzo się cieszę! Mam nadzieję, że wyniki będą w porządku. Kiedy byliście na operacji i u kogo?
    Pozdrawiam ciepło!
    Emka

  • Anonim
    mama_kacpra676038
    18 paź 2018
    Najlepszy komentarz

    Witam , wczoraj syn miał operację w Krakowie . Pozbyliśmy się skorzakotluszczaka z oka . Czekamy na wynik histopatologiczny .

  • Anonim
    Emka652165
    2 kwi 2018

    Cześć Mamo Kacpra,
    nie jestem specjalistą więc nie jestem w stanie powiedzieć Ci dlaczego lekarze nie doradzili Ci żadnego rozwiązania, ale czytałam o skórzako-tłuszczakach następujące: "Wskazania do operacyjnego usunięcia istnieją w przypadkach, w których rozmiary guza powodują istotny defekt kosmetyczny lub zaburzenia funkcji oka."
    A czy Ty podczas wizyt pytałaś co robić dalej? Skoro zmiana się powiększa powinnaś wybrać się z synkiem ponownie do lekarza i poprosić stanowczo o zaproponowanie rozwiązania.
    Trzymam kciuki żeby wszystko ułożyło się dobrze!
    Daj znać jak sprawa się rozwinie.
    Pozdrawiam ciepło!
    Emka

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama