Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Zabiegi na ciało w Gdańsku

Anonim
Debska
Gdańsk · Utworzono: 24 wrz 2020 · Ostatnia odpowiedź 23 sty 2023

Pytanie bardziej do Pań. Czy stosowałyście może zabiegi typu endermologia, liposukcja kawitacyjna czy inne zabiegi? Oczywiście wiem, że nic nie zastąpi diety i sportu, ale pomimo zdrowego trybu życia i lecącej wagi pozostają miejsca, z których trudno pozbyć się tłuszczyku (w moim przypadku nienaturalnie grube ramiona w porównaniu do wagi i reszty ciała), czy też po schudnięciu skóra nie jest jędrna.

9 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    KarolinaChojecka
    23 sty 2023

    Ja wykonałam serie endermologii i karbksyterapii w salonie na ul. Grunwaldzkiej i przyznam, że jestem bardzo zadowolona z efektów. A miałam okropny celulit na udach i pośladkach. Jednak trafiłam w dobre ręce, przez to mój problem zniknął raz na zawsze! ;)

  • Anonim
    MartaOstojska
    5 gru 2022

    Ćwiczenia i dieta, po prostu. zabiegi.... nie wiem czy bym się zdecydowała.

  • Anonim
    RafaCoralowa
    28 cze 2022

    W Gdańsku z tego co pamiętam jest klinika Dobosz. Zobacz czy tam czasem nie przeprowadzają tego typu zabiegów. Jest też magiczna Klinika chyba.

  • Anonim
    KarolinaChojecka
    11 maj 2022

    Endermologia świetnie ujędrnia skórę i zmniejsza cellulit. Ja jestem po serii 10 zabiegów a teraz dodatkowo na problematyczne strefy wykonuje karboksyterapię i efekty są rewelacyjne. Takie połączenie poleciła mi Kosmetololog z salonu Laser Delux w Warszawie.

  • Anonim
    gwiazdara
    Użytkownik wyróżniony
    8 paź 2020

    Stosowalam endermologię + lipolaser i zamrażanie. Ogólnie z wysiłkiem i dietą super efekt :)

  • Anonim
    parkowa
    6 paź 2020

    Endermologia napnie skórę, ale tkanki tłuszczowej nie likwiduje. Wykonywałam 2 x po 10 zabiegów. Cellulit praktycznie zniknął, jestem zadowolona, również robiłam na Skłodowskiej.

  • Anonim
    KingaGaj
    6 paź 2020

    Clinica cosmetologica, na razie zapisałam sie na jeden zabieg endermologii, zobaczymy co bedzie dalej i wiem, że po jednym zabiegu nie będzie rezultatów, ale chcę zobaczyć, czy mi nie wyskoczą pękniete naczynka na nogach.

  • Anonim
    Debska
    25 wrz 2020

    A gdzie robisz?

  • Anonim
    KingaGaj
    24 wrz 2020

    Tak. Żelazko antycellulitowe kiedyś – bolało jak diabli. Pół roku później po serii nogi jeszcze gorsze, niż przed grudy wiszące się porobiły :( karboksy spoko widać efekty skora b napięta, choć ja nie mam jakiejś masakry z cellulitem większy problem wiotkości wewnętrzna strona ud.
    Od jutra próbuje endodermologie z falami powiem, co i jak po.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama