Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Wypełnienie doliny łez własnym tłuszczem

Anonim
Krystyna221749
Łódź · Utworzono: 2 lut 2017 · Ostatnia odpowiedź 15 kwi 2019

Witam!Jak dlugo utrzymuje sie wypelnienie wlasnym tluszczem w dolinie lez? Co jest lepsze? Wypelnienie kwasem nie dalo w moim pojeciu spodziewanego efektu.

18 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Mchaberek
    15 kwi 2019
    Najlepszy komentarz

    A co z nierównościami które powstały na wskutek przeszczepu. Po pierwszym zabiegu efektu nie było wcale. Po drugim mam worek pod okiem i wyglądam gorzej niż przed.

  • Anonim
    Krystyna221749
    30 lis 2017

    Ja tez tak mysle teraz.

  • Anonim

    Anonim

    30 lis 2017

    Po tych i wielu innych negatywnych wypowiedziach ja bym nie zaryzykowała wypełnień własnym tłuszczem ,zwłaszcza fakt,że tłuszcz może wchłonąć się tylko częściowo i zostają nierówności o czym też wiele razy czytałam , to już lepiej powtarzać kwasy.

  • Anonim
    Krystyna221749
    29 lis 2017

    Dziekuje za odpowiedz,przemysle zabieg

  • Anonim
    Krystyna221749
    29 lis 2017

    Dziekuje za odpowiedz.Mimo wszystko odnosze wrazenie ze taki zabieg trzeba powtarzac co rok przynajmniej.Pozdrawiam

  • Anonim
    krzywe_usta278152
    29 lis 2017

    Okolica pod oczami wyglãda lepiej (tak mòwi parę koleżanek), ja tez myślę, ze jest lepiej, tylko tam, gdzie najbardziej mi zależało, na samej krawędzi oczodołu tłuszcz się nie utrzymał, jak się dobrze przypatrzy widać też pod światło, ze w niektòrych miejscach jest tłuszczu trichę więcej (niewielkie wzniesienia)
    Jestem tylko w 50% zadowolona

  • ClinicForYou

    · 28 lis 2017

    Wypełnianie okolic twarzy własną tkanką tłuszczową daje bardziej oczekiwane efekty niż użycie kwasu hialuronowego. Natomiast, niestety istnieje ryzyko, że część tłuszczu wchłonie się i ani dr ani pacjent nie ma niestety na to wpływu...

  • Anonim
    krzywe_usta278152
    12 lut 2017

    Mnie tez
    Pare razy robilam wypelnienia ust i bruzd nosowowargowych roznymi preparatami ale efekt byl do połtora mies, tak samo jak tłuszcz. Nawet botox był 2 i poł mies. Szkoda kasy

  • Anonim
    Krystyna221749
    10 lut 2017

    To bardzo szybko,obserwuje czasem celebrytki i sie zastanawiam czy one stosuja kwas ale mnie sie kwas tez krotko trzymal,czyli ten tluszcz nie zdaje egzaminu.

  • Anonim
    krzywe_usta278152
    10 lut 2017

    Z ust I z bruzd nosowowargowych też mi zeszło
    Robiłam tylko raz, zeszłokompletnie po połtora mies

  • Anonim
    Krystyna221749
    10 lut 2017

    Zrozumialam ze mimo ponownego wypelnienia efekt nie jest zadowalajacy.Moze bardziej sie sprawdza w innej czesci twarzy.

  • Anonim
    Krystyna221749
    10 lut 2017

    Zrozumialam ze mimo ponownego wypelnienia efekt nie jest zadowalajacy.

  • Anonim
    krzywe_usta278152
    10 lut 2017

    Mialam 2 wypelnienia dolny łez w odstępie roku
    Tłuszcz nie utrzymuje się tam gdzie byśmy tego najbardziej chcieli: w samym zagłębieniu oczodołòw,

  • Anonim
    Krystyna221749
    9 lut 2017

    Bardzo dziekuje za odpowiedz,nie jestem z Warszawy i chcialam zapytac czy jesli zdecyduje sie na zabieg to bedzie to mozliwe na pierwszej wizycie czy bede musiala przyjezdzac kilka razy.Pozdrawiam

  • Dr n. med. Tadeusz Witwicki

    · 9 lut 2017

    Witam,
    Tłuszcz (a przynajmniej znaczna część jego objętości) z reguły utrzymuje się kilka lat lub nawet dłużej. Efekt wypełniaczem jest widoczny natychmiast, ale może utrzymywać się krótko.
    Pozdrawiam,
    T.Witwicki
    ********

  • Anonim
    Krystyna221749
    3 lut 2017

    Bardzo dziekuje,przemysle sprawe.

  • dr n. med. Kamil Pietrasik

    · 3 lut 2017

    Szanowna Pani,
    Wypełnienie tłuszczem własnym doliny lez rzadko daje trwały efekt po jednej terapii. Trzeba zabieg powtórzyć minimum 2 razy. Dodatkową korzyścią przeszczepiania tkanki tłuszczowej jest współobecność komórek macierzystych, które mogą mieć korzystny wpływ na korekcję doliny łez.
    Pozdrawiam serdecznie

  • Dr n. med. Lubomir Lembas

    · 3 lut 2017

    Dzień dobry,
    okolica doliny łez to typowe miejsce, gdzie można podjąć próbę korekty z zastosowaniem tzw. aspiracyjnego przeszczepu tłuszczu;
    większość podanego tłuszczu zwykle wchłania się z czasem, ale część tłuszczu pozostaje w miejscu podania - nie wiadomo obecnie ile tłuszczu pozostaje (zależy to od bardzo wielu zmiennych);
    często zabieg z tłuszczem trzeba powtarzać - teoretycznie 2-3 zabiegi w odstępach 6-12 miesięcy powinny dać trwały wynik;
    warunkiem kwalifikacji do zabiegu jest osobista konsultacja w celu rzetelnej oceny stanu miejscowego oraz zaplanowania zabiegu;

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.