Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Ubytek tłuszczu pod oczami

Anonim
anniee
Łódź · Utworzono: 2 gru 2019 · Ostatnia odpowiedź 3 gru 2019

Witam, mam dość dziwny problem, dlatego swoje pytanie kieruje głównie do okulistów znających działanie odzywek do rzęs. Jestem młoda (21 lat) około 4 lata temu używałam odżywki do rzęs z bimatoprostem. Zawsze miałam cienie pod oczami, aczkolwiek nigdy nie były one jakieś podkrążone. Od tamtego czasu patrząc na zdjęcia i na to jak wyglądam teraz mam wrażenie ze ubyło mi tkanki tłuszczowej pod oczami bo niezależnie od tego czy się wyspie czy nie , są bardzo podkrążone i są takie jakby zagłębienia przez co oczy wyglądają na zmęczone. Wiem ze da się to wypełnić aczkolwiek jestem pewnie za młoda. Chciałam spytać czy ta odżywka do rzęs której używałam 3 miesiące i mogła napływać mi do oczu( twierdze tak ponieważ chodząc np na doklejane rzęsy słyszę często ze nie domykają mi się do końca powieki) mogła spowodować ubytek tłuszczu pod oczami czy to raczej niemożliwe?

1 komentarz

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    3 gru 2019

    Myślę, że odżywka nie miała wpływu na to co dzieje się pod dolną powieką, ale ja nie widzę u Ciebie ubytku tłuszczu, raczej przeciwnie, rośnie tłuszczak, ale Tobie chyba chodzi o to zaznaczone lekkie zagłębienie pomiędzy dolną powieką i resztą twarzy. To nie jest nic dziwnego i dotyka wszystkich wcześniej lub później. Nazywa się to dolina łez.
    Nie ma osób za młodych na wypełnienie doliny łez natomiast jeśli poczytasz jakie następują niepożądane efekty po zabiegu to raczej zrezygnujesz, tym bardziej, że Twój problem jest niewielki.

    Każdy preparat, który jest stosowany wokół oczu przedostaje się również do oczu, nawet krem do powiek poprzez stopniowe podsiąkanie w końcu dociera do oka a preparat, który nakładałaś na linię rzęs miał bardzo krótką drogę nawet jeśli powieki domykają się w 100%.
    Naprawdę nie martw się, dobry podkład sprawi, że Twoje zmartwienie będzie zupełnie niewidoczne

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.