Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powiększenie piersi tłuszczem - prośba o zdjęcia

Anonim
Aneta25
Użytkownik wyróżniony
Rzeszów · Utworzono: 16 sie 2022 · Ostatnia odpowiedź 10 maj 2023

Cześć 🙂 dziewczyny, za miesiąc będę miała zabieg. A do 2 tygodni muszę się zdecydować czy to będą implant czy własny tłuszcz. Ze względu na estetykę i mniejsza inwazyjność cały czas skłaniam się do własnego tłuszczu. Na internetach ciężko znaleźć wiarygodne zdjęcia przed i po zabiegu. Mam więc prośbę, moglibyście udostępnić swoje zdjęcia? Albo wysłać w wiadomości prywatnej? Bardzo proszę! Mam niepełne B a docelowo chciałabym mieć C. Wiem że przede mną kilka zabiegów jeśli zdecyduje się na tłuszczyk.

103 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Aneta25
    Użytkownik wyróżniony
    10 maj 2023

    Po kolei 😁 tak, mogę. Zaleceniem jest 6 tygodni miękkiej bielizny. Ale jak potrzebujesz ubrać raz na jakiś czas na kilka godzin to też jest ok. Ja po 2 tyg tak zaczęłam robić 🙈 po 3 tyg pas na brzuch zakładam tylko na noc.

    Chyba coś jeszcze uciekło. Ale to jest właśnie minus tego zabiegu- wchłania się i nie ma gwarancji ile zostanie. Ale tak jak już wcześniej wspominałam, liczyłam się z tym że trzeba będzie powtarzać zabieg. Mój partner mówi że są "przepyszne" 🙈

    Oczywiście, miałam obawy. Bo ogrom informacji można znaleźć o implantach, a ten sposób jest pomijany. Bardzo mało jest też zdjęć. Wiedziałam tylko że powikłania są mniejsze ale nie sądziłam że aż tak dużo mniejsze. Bałam się też powikłań po narkozie, ale też ja super znioslam.

    Także cant wait kolejnego zabiegu. Teraz będę sugerawac pani dr żeby mi wzięła tłuszczyk w ud 😁😁

    Wogole mam taki piękny brzuch 🤩 te zrosty się porozchodzily i nawet pod palcami nic nie jest wyczuwalne.

    Super super super zabieg 💃💃

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    10 maj 2023

    A ten stanik z fiszbinami możesz raz na jakiś czas ubrać po jakim czasie od operacji? Pani dr zezwoliła?

    Jak u Ciebie sytuacja po tylu dniach? Zauważyłaś że coś jeszcze się wchłonęło od ostatniego zdjęcia?

    Ja zaczęłam rozważać tą opcję u siebie, skoro implantów nie mogę. Muszę się skonsultować z Doktor żeby się dowiedzieć czy jest szańca u mnie coś wyrzeźbić 😅

    Czy Ty nie miałaś żadnych obaw? O powikłania czy coś? To zgrubienie na brzuchu Ci się wyrównało?

  • Anonim
    Aneta25
    Użytkownik wyróżniony
    6 maj 2023

    Ja mam zalecenie 6 tygodni. Minęły już 3. W niczym kompletnie mi to nie przeszkadza. Na ten moment moje piersi wyglądają w nim jak w do tej pory wyglądały w push upie. Więc nie krępuje mnie ubieranie tshirtów. Jak mam potrzebę to śmiało mogę ubrać też normalny z fiszbinami. No tak... Do efektu docelowego jeszcze z półtora roku 🙈🙈 bo będę powtarzać zabieg jeszcze 2 razy (a na pewno jeszcze raz), ale ciągle twierdzę że podjęłam dobra decyzję 😁😁 chociażby ze względu na komfort po zabiegu.

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    6 maj 2023

    "przy implantach"... miało być

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    6 maj 2023

    Przy implantacja to wiem że długo ten pooperacyjny. Chodziło mi o to jak to jest przy przeszczepieniu tłuszczu. Jak długo trzeba ten miękki stanik. Bo ten efekt bez użycia implantów nie jest do końca taki jaki byśmy chciały. I jak wcześniej nosiło się push'upy a po transferze tłuszczu trzeba miękki stanik nosić, to ten efekt w staniku i ubraniu będzie gorszy niż przed zabiegiem 🤔 Dlatego się zastanawiam ile czasu trzeba się przemęczyć w tym miękkim? 😊

  • Anonim
    Aneta25
    Użytkownik wyróżniony
    6 maj 2023

    Zaleca się stosowanie funkcjonalnych biustonoszy pooperacyjnych w celu minimalizowania obrzęków, siniaków i blizn po zabiegu powiększania piersi a także – kształtować kontury i stabilizować implanty piersi.
    Wg zaleceń lekarza nosi się ten biustonosz. W moim przypadku to może być równie dobrze stanik sportowy. Ważne żeby był miękki. Raz na imprezę ubrałam zwykły stanik i było ok. Normalnie 😁 tylko pamiętaj że mój zabieg jest dużo mniej inwazyjny

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    5 maj 2023

    Aneta pisałaś że ten specjalnych biustonosz musisz nosić przez 6 tygodni. I po tym czasie można już taki z fiszbinami?

  • Anonim
    Aneta25
    Użytkownik wyróżniony
    30 kwi 2023

    Są w sumie 4 szwy po wkłuciach kaniuli. Dwa po obu stronach brzucha i dwa pod piersiami. Ale one są tak maleńkie że praktycznie niewidoczne. Jeśli będą bliny to takie jak po pryszczu, ale wątpię w to że w ogóle będą. Tak, to te ślady ze zdjęć dlatego wskazuje na nie malcem, bo ciężko byłoby się dopatrzeć.

    W la Perla była lm w KRK, nie pamiętam już jak ta doktorka się nazywa ale dramat! Nie potrafiłam się zdecydować, ona nie chciała mi pomóc, przyspieszała że musimy kończyć, że pół godz na konsultacje już minęło, że zaraz ma następnego pacjenta, kazała mi przykładać mąkę w workach do piersi i za kilka dni zadzwonić na co się decyduję. W życiu nie oddałabym się w ręce takiej osoby, która traktuje pacjentki przemiałowo. Do tego sama była nieestetyczna, miała brudne blond włosy i była bardzo cwaniakowata.

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    29 kwi 2023

    Szwy?! Nie wiedziałam że po tym też są szwy. A w którym miejscu? I będą blizny? Te ślady które pokazujesz na zdjęciach? (nie bardzo je widzę). A u kogo byłaś w LaPerla? I czemu się zraziłaś?

  • Anonim
    Aneta25
    Użytkownik wyróżniony
    29 kwi 2023

    A! O cenie nie napisałam. Za jednorazowy lipotransfer 10 tys. Każdy kolejny jest z rabatem (prawdopodobnie przez połowę) ale dokładnie dowiem się po wakacjach jak będę się umawiać na drugi zabieg 🔥🔥

  • Anonim
    Aneta25
    Użytkownik wyróżniony
    29 kwi 2023

    Dowiedziałam się o niej zupełnie przypadkiem. Po nieudanej wizycie w La Perla już miałam odpuścić, ale sąsiadki powiedziały mi że w profamili jest taka pani dr. Poszłam na pierwszą wizytę i urzekła mnie swoim podejściem, aura. Zaczęłam obserwować ja na insta. Co chwila wrzuca nowe zdjęcia i relacje z zabiegów, efektów przed i po i przeróżnych szkoleń. Jest bardzo przyjemna w rozmowie, kompetentna i sama jest śliczna, tak że masz poczucie że ona ma poczucie estetyki i krzywdy Ci nie zrobi. Jestem z niej i ze szpitala przezadowolona! Gdybym miała podejmować decyzje jeszcze raz to zrobiłabym dokładnie to samo.

    Wrzucam jeszcze zdjęcia po ściągnięciu szwów. Tam gdzie trzymam palce to obok są małe ślady. Ale za kilka tygodni nie będę wcale widoczne 🤩🤩

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    29 kwi 2023

    To optymistyczne, że dużo więcej już się nie wchłonie :) To dawaj tu czasem znać jak te zmiany u Ciebie.
    A jeszcze mam pytanie. Dlaczego zdecydowałaś się na tą Panią Doktor? Ktoś Ci polecił? Znasz osoby które się u niej operowały? I jaka jest u niej cena za jeden taki zabieg jak Twój?

  • Anonim
    Aneta25
    Użytkownik wyróżniony
    29 kwi 2023

    Jestem po konsultacji. Pani dr powiedziała że teoretycznie największą zmiana jaka miała zajść w piersiach to już w ciągu tych 2 tyg zaszła. Prawdopodobnie coś z nich jeszcze stracę ale już niewiele. Najwcześniejsza powtórka za pół roku może być wykonana. Ale ja i tak o lutym myślałam. Mogę już powoli wracać do aktywności. Bo mówiłam jej, że wybieram się na runmaggedon i powoli muszę zacząć robić formę. Powiedziała że ok, ale spokojnie, delikatnie. No i w czerwcu też nie jest przeciwwskazaniem zażywanie kąpieli słonecznych we Włoszech 🤩 więcej konsultacji nie będę miała bo wszystko jest ok. Pstryknęła fotkę i powiedziała żeby na part 2 umówić się po wakacjach. Cena będzie niższa z rabatem, ale nie powiedziała teraz konkretnej kwoty.

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    29 kwi 2023

    Daj znać jak po konsultacji :)

  • Anonim
    Aneta25
    Użytkownik wyróżniony
    28 kwi 2023

    Może jakaś delikatna ze względu na to, że z prawej piersi miałam wycinane znamię które w sumie było guzkiem i przez jakiś czas miałam ubytek jakby "wygryziona" pierś. Źródła mówią że około pół roku trwa proces wchłaniania. Jutro zapytam pani dr szacunkowo jak ocenia ile się może się jeszcze wchłonąć.

    W sumie racja... Nie jest konowałem który potnie człowieka za kasę. Odpowiedzialnie podchodzi do tematu

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    28 kwi 2023

    Miałaś asymetrię przed? Czy tak wyszło na zdjęciu? Bo po, już asymetrii nie widać. Więc chyba Ci to wyrównała?

    A wiesz przez ile czasu ten tłuszcz z piersi może się wchłaniać? Tzn po jakim czasie będzie widoczny efekt końcowy?

  • Anonim
    Aneta25
    Użytkownik wyróżniony
    28 kwi 2023

    Te zgrubienia nie będą widoczne na zdjęciu. Są wyczuwalne pod palcami. Pani dr powiedziała że jak będzie ich dużo to zaleci mi drenaż limfatyczny ale wydaje mi się że ich jest mało. Także jutro będę miała zalecenia konkretne. Zgrubienie mam pod palcem na zdjęciu.

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    28 kwi 2023

    A co do chirurga to na razie się nie zrażam... w sumie to dobrze o Niej świadczy. Dba o moje zdrowie, jakby nie było.... Może to ja byłam zbyt zaślepiona? Skonsultuje jeszcze z innym reumatologiem i może wrócę jeszcze do tego tematu.

  • Anonim
    Aneta25
    Użytkownik wyróżniony
    28 kwi 2023

    Drugie się nie dodało. Wrzucam jeszcze raz porównanie. Pierwsze dzień przed zabiegiem. Drugie równo dwa tygodnie po. Wiem, że różnica nie jest spektakularna ale w dotyku i bieliźnie są całkiem inne. Jestem pewna, że będę kontynuować ten zabieg. Zapewne 2 powtórki zrobię.

  • Anonim
    Igaa
    Użytkownik wyróżniony
    28 kwi 2023

    A te zgrubienia na brzuchu musisz masować? Żeby się ich pozbyć? To jak będziesz robić fotki to zrób też brzucha, ok? Jak u mnie nie uda się z implantami to też będę musiała zrobić tłuszczykiem, tylko muszę go najpierw wyhodować 🤦‍♀️

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.