Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Cienie, wypełnienie doliny łez

Anonim
AnetaMichalak
Kłodzko · Utworzono: 23 sty 2021 · Ostatnia odpowiedź 14 mar 2021

Dzień dobry, zastanawiam się nad lipofillingiem na cienie pod oczami. Byłam na konsultacji u dwóch chirurgów med. estet., ale doradzili mi wypełnienie kwasem hialuronowym. Na Państwa stronie czytam wiele komentarzy co do kwasu i twprzenia się grudek pod oczyma. Polecono mi również kilka sesji laserem Clearlift na rozjaśnienie cieni, czy ktoś z Państwa ma doświadczenie z tym laserem? Dodam, że nie mam problemów ze zdrowiem, a cienie towarzyszą mi całe życie. Będę wdzięczna za wszystkie rady i opinie. Aneta

1 komentarz

Reklama
  • dr Wiesław Bieńkowski

    · 14 mar 2021
    Najlepszy komentarz

    Proszę Pani, zajmuję się przeszczepami tłuszczu od 1995 roku i mogę powiedzieć, że zastosowanie metody przeszczepu kom. macierzystych tkanki tłuszczowej wraz z osoczowymi czynnikami wzrostu z użyciem lipopena - urządzenia do podawania, jest najlepsza metodą w moich rękach do uzyskania tego o co Pani chodzi. To jest metoda medycyny regeneracyjnej, dość nowa i skomplikowana ale niezastąpiona. Nie mogę pokazać Pani zdjęć tutaj, ale na konsultacji będzie to możliwe.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.