Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

czy to jest matting czy nie

Anonim
KarolSmith
Biała Podlaska · Utworzono: 27 lut 2022 · Ostatnia odpowiedź 15 kwi 2022

Dzień dobry, co to jest matting? lekarz twierdzi, że nie ma się czym przejmować, ja jestem innego zdania. z dnia na dzień robi się większe, a od zabiegu minął już ponad miesiąc - prosze pomóżcie. nie wiem co mam robić. Z niewielkich pajączków mam całą czerwoną nogę

11 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    KarolSmith
    15 kwi 2022

    poszedł wniosek do RZECZNIKA PRAW PACJENTA a następnie do najlepszej kancelarii adwokackiej w Polsce niech i adwokaci coś zarobią. Po rozmowie z RZECZNIKIEM wiem, że doszło do tylu naruszeń prawa że sprawa jest już praktycznie wygrana

  • Anonim
    EvKr
    8 kwi 2022

    Straszne to wszystko 😞

  • Anonim
    KarolSmith
    22 mar 2022

    miałam też takie ranki jak na zdjęciach po których zostały małe blizny

  • Anonim
    KarolSmith
    22 mar 2022

    DWA miesiące od zabiegu poprawy brak. Wczoraj lekarz prowadzący oświadczył, że zakańcza leczenie z powodu roszczeniowości pacjentki

  • Anonim
    EvKr
    21 mar 2022

    O kurczę, strasznie współczuje. Ja robiłam w Białymstoku zabieg. A ile czasu Pani jest o zabiegu? U mnie lekko lepiej ale szału nie ma niestety

  • Anonim
    KarolSmith
    21 mar 2022

    A z nogą wcale nie jest lepiej, a wręcz gorzej

  • Anonim
    KarolSmith
    21 mar 2022

    Można wiedzieć gdzie Pani robiła zabieg?

  • Anonim
    KarolSmith
    20 mar 2022

    niestety nie byłam u innego lekarza samo badanie trwało ok 30 min a u tego który robił zabieg badanie i zabieg 25 min sprawa trafi do sądu i rzecznika praw pacjenta i naczelnej izby lekarskiej zajmuje się tym największa kancelaria specjalizująca się w takich sprawach trzeba doktorka nauczyć pokory

  • Anonim
    EvKr
    18 mar 2022

    Chyba tak, jak u Pani z noga? Jest lepiej?

  • Anonim
    KarolSmith
    16 mar 2022

    Pewnie ten sam "specjalista"

  • Anonim
    EvKr
    14 mar 2022
    Najlepszy komentarz

    Mam podobnie niestety

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama