Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Zmienony kolor twarzy po laserze

Anonim
Aga91
Użytkownik wyróżniony
Toruń · Utworzono: 26 kwi 2021 · Ostatnia odpowiedź 13 cze 2023

Witam Państwa serdecznie 10 dni miałam robiony laser co2 lutronic skóra była jak papier ścierny lusczyla się trochę przez te wszystkie dni nie wychodziłam z domu aby unikać słońca skóra się zluszczyla ale jest zanieczyszczona kolor skory brązowy jak czekolada a szyja biała widać pełno mikrodziurek tam gdzie było kilka blizn potrądzikowych laser był mocniej i są bardziej brązowe punkty wygląda to strasznie gdybym ja tylko widziała ze to tak się skończy chciałam odświeżyć twarz nie miałam złego stanu skóry czy to zejdzie czy twarz wróci do poprzedniego kolory myślałam że po złuszczeniu skóra będzie lekko różowa świeża a tutaj po laserze skórą jest zaniczyszczona świeci się i ten brązowy kolor czy ktoś tak miał i kolor się wyrównał dodam iż zabieg przeprowadzał lekarz nie kosmetyczka będę wdzięczna za każdą odp i czekam z niecierpliwością

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    MamuLula
    13 cze 2023

    Minęło dopiero 10 dni? Jeżeli tak to normalne, każda skóra reaguje inaczej, a sporo znajomych miało również brązowy kolor skory, to jest skóra która będzie się złuszczać także daj jej jeszcze trochę czasu:)

  • Anonim
    Asialess
    21 lut 2023

    Hej, poradziłaś sobie z tymi plamami?

  • Anonim
    Aga91
    Użytkownik wyróżniony
    26 kwi 2021

    Zapomniałam napisać, iż używam na noc emulsji Avene Cicalfate, myję twarz w Cetaphilu oraz na dzień używam filtru La Roche Posay z spf 50.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama