Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Blizny potrądzikowe przebarwienia

Anonim
Adam37
Pułtusk · Utworzono: 22 lut 2024 · Ostatnia odpowiedź 9 mar 2024

Witam wszystkich na forum. Mam problem z którym borykam się od kilku lat i nie mam pomysłu co dalej robić. Czy jest jakaś możliwość pozbycia się takich przebarwień. Miałem kilka lat temu robiony laser co2. Niestety nie zabezpieczyłem należycie skóry twarzy w upalny słoneczny letni dzień i przy pracy na słońcu bez filtrów i czapki promienie zrobiły swoje(tak przypuszczam) choć nie jestem specjalistą. Zabieg robiłem klinice medycyny estetycznej na spłycenie blizn potrądzikowych które niestety też mi towarzyszą na policzkach i skroniach. Czy jest ktoś kto ma lub mial podobny Problem. Nie wiem co zrobić. Chodziłem do specjalistów ale z tego co wnioskuje to w większości w takich miejscach nie jest chęć pomocy człowiekowi tylko chęć zarobku. Chciałbym trafić na lekarza który pomoże mi się uporać z moimi problemami. Dziękuję. Pozdrawiam wszystkich

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Ann43
    9 mar 2024

    Hej rozumiem doskonale. Trzymam kciuki.

  • Anonim
    Adam37
    28 lut 2024

    Dziękuję Ann43 za odpowiedź. O tym nie czytałem. Próbowałem fraxel co2 ale to jakiś dłuższy czas temu na blizny i po tym poszły mi te przebarwienia które przy cofającej się linii włosów zakola tworzą straszne odcięcie i wygląda to źle. mikrodermabrazja niestety nie pomogła, próbowałem też dermamelan ale wytrzymałem tylko miesiąc bo po tym skóra na twarzy jest tak boląca i wrażliwa że nie dało się dalej używać. Kolejnym problemem jest nadmiar łoju który wylewa się a ja wyglądam jak świecąca żarówka w nocy. Także wszystko to się skomplikowało bardzo. Ogólnie to nie mam już nadzieji na poprawę ale szukam może pojawi się jakiś przełom w medycynie na te przypadłości. Psychika nadszarpnięta

  • Anonim
    Ann43
    26 lut 2024
    Najlepszy komentarz

    Hej poczytaj o mikrupunktura

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama