Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Zabieg medycyny estetycznej Kwas hialuronowy

Anonim
KK1518
Kraków · Utworzono: 26 mar 2023 · Ostatnia odpowiedź 18 kwi 2023

Dzień dobry. Obserwuje Pani na fb chciałabym porady,bo juz nie wiem co mam robić. Robiłam sobie 4 marca delikatna volumetrie 0,5 ml kwasy z jednej strony i z drugiej. Później 8 marca bruzdy też po obu stronach 0.5 ml. Wszystko było ok tylko później 24 marca rano zobaczyłam, że jedna ze stron spuchła i bolało jak podnosiłam szczękę,czuje taki ucisk i z każdym dniem puchłam też na bruzdach i z drugiej strony ale już mniej. Byłam u Pani która mi to robiła i powiedziała, że mam stan zapalny,że jestem chora albo będę chora, gorączki nie miałam. Ale faktycznie moje dzieci były chore i ja też kaszlałam i nawet nadal kaszle. Biorę leki ibuprom 3 razy dziennie po 8 h od piątku i calcium do picia. Panie mówiły,że po 3 dniach powinno schodzić, może i jest trochę lepiej ,ale nadal widzę opuchlizne i nie wiem co mam robić. Wiem,że na razie mało czasu minęło,ale jestem przerażona

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    KateD2
    18 kwi 2023

    Dzień dobry,
    Rozumiem, że jest Pani zaniepokojona i szuka Pani pomocy w związku z opuchlizną po zabiegu wypełniania kwasem hialuronowym. Jest to zrozumiałe, ponieważ każde zmiany po zabiegu mogą być przerażające.

    Opuchlizna po zabiegu może trwać od kilku dni do kilku tygodni, a czasami nawet dłużej. Niestety, nie da się przewidzieć, jak długo będzie trwać reakcja organizmu na zabieg, ponieważ jest to uzależnione od indywidualnych cech organizmu oraz od typu podanego kwasu.

    W przypadku pojawienia się opuchlizny, zawsze należy skonsultować się z lekarzem, który wykonywał zabieg. Jeśli pani lekarz stwierdził, że jest to stan zapalny, należy stosować zalecone przez niego leczenie, czyli np. stosowanie leków przeciwbólowych lub przeciwzapalnych.

    Ważne jest również, aby unikać naciskania lub masowania obszaru, który został poddany zabiegowi, ponieważ może to pogorszyć stan skóry.

    Jeśli po kilku dniach nie zauważy Pani poprawy, koniecznie skontaktuj się z lekarzem, który wykonywał zabieg. Powinien on dokładnie przebadać obszar i zalecić odpowiednie leczenie lub ewentualnie podjąć decyzję o rozpuszczeniu kwasu hialuronowego.

    Proszę pamiętać, że opuchlizna po zabiegu nie jest niczym niezwykłym i w większości przypadków mija samoistnie, jednak warto pozostać czujnym i w razie jakichkolwiek niepokojących objawów, skontaktować się z lekarzem.

    Po szczegółową konsultację zapraszam do Primamed

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama