Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Wypełnienie doliny łez - worki z kwasu

Anonim
Aleksandra770253
Gdańsk · Utworzono: 9 sty 2019 · Ostatnia odpowiedź 10 mar 2020

Witam niecałe dwa lata temu miałam wypełnianą dolinę łez. Według mojej opinie niestety zabieg został źle przeprowadzony ponieważ w miejscu gdzie była dolina kwasu nie ma, przesunął się najprawdopodobniej do góry. Po zabiegu wyglądałam jeszcze gorzej ponieważ dolina się pogłębiła a kwas "podszedł" do góry tworząc lekkie worki. Czy jest szansa aby naprawić taki zabieg i aby wypełnić dolinę łez prawidłowo? Czytałam dużo na ten temat i słyszałam że jezlie wstrzyknie się kwas za płytko bądź nie odpowiedniej gęstości to efekt jest taki jak u mnie.

43 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Karo865293
    10 mar 2020
    Najlepszy komentarz

    No co Ty kobieto! Medycyna estetyczna to jest jest największe z możliwych pole do eksperymentów na ludzkich pragnieniach. Niewielu jest zorientowanych na pomoc klientowi, za to wielu jest zorientowanych na kasę. W Polsce jest to rynek nieuregulowany, bardzo dużo osób postrzega to jako dobrą sytuację do zarobienia pieniędzy. Często osoby, które nie mają nic wspólnego z medycyną, otwierają kliniki i nie posiadając uprawnień, konsultują nawet pacjentów na zabiegi medyczne. Trzeba bardzo uważać, ponieważ wszędzie, gdzie jest możliwość zarobienia pieniędzy, pojawiają się ludzie nieuczciwi i nie jest to tylko domena medycyny.

  • Anonim
    Karo865293
    10 mar 2020

    Pani doktor, myli się Pani. Kwas hialuronowy może utrzymywać się nie tylko do 4 lat, u mnie utrzymuje się już 7 lat.

  • Anonim
    Monika805892
    25 lut 2020

    Przepraszam miało być, że jestem już po rozpuszczeniu kwasu , a jak zwykle chochlik się wkradł. Pozdrawiam,

  • Anonim
    Monika805892
    17 lut 2020

    Żadnych zabiegów nigdy. Jest ok nawet teraz już mi te doły nie przeszkadzają. Pozdrawiam serdeczne.

  • Anonim
    Monika805892
    17 lut 2020

    Ja już jestem po podaniu kwasu hialuronowego. Jest super, żadnych więcej zabiegów. Ten jeden raz mi wystarczy na całe życie.

  • Anonim
    Aleksandra881762
    17 lut 2020

    U mnie z roku na rok co raz lepiej. Jak by co raz mniej tego kwasu zostawało.
    Byłam też z tym u lekarza, dostrzyknął mi kwas w policzki i wygląda to lepiej.
    Ale pod światło jeszcze widać troszeczkę nadmiar kwasu. Zastanawiam się też nad tą hialuronidazą.

  • Anonim
    Monika805892
    17 lut 2020

    Dziękuję ci bardzo.Też zrobiłam ten zabieg, jest dobrze.

  • Anonim
    Kasia880549
    14 lut 2020

    Witam Panie doktorze , żadne fale radiowe żadne hifu i nic innego nie rozpuści kwasu, szkoda pieniędzy, przez trzy latavpoddawalam się takim wymysłom bez grama poprawy . A rozpuszczenie Hialuronodazy ubodpowiedniego lekarza jest jak najbardziej wskazane . Tylko ona rozpuści kwas . Polecam z całego serca **** pan doktor przeprowadza prawidłowo wywiad , robi próbę uczuleniową i bezbolesnie przeprowadza zabieg po zabiegu wydaje receptę na lekarstwo , aby obyło się bez powikłań . Jest na każdy tel czy e-mail . Polecam ❤️❤️❤️❤️

  • Anonim
    Kasia880549
    14 lut 2020

    Witam Pani doktor żadne fale radiowe żadne hifu i nic innego nie rozpuści kwasu, szkoda pieniędzy . A rozpuszczenie Hialuronodazy ubodpowiedniego lekarza jest jak najbardziej wskazane . Tylko ona rozpuści kwas . Polecam z całego serca **** pan doktor przeprowadza prawidłowo wywiad , robi próbę uczuleniową i bezbolesnie przeprowadza zabieg po zabiegu wydaje receptę na lekarstwo , aby obyło się bez powikłań . Jest na każdy tel czy e-mail . Polecam ❤️❤️❤️❤️

  • Anonim
    Kasia880549
    14 lut 2020

    Witam Serdecznie miałam ten sam problem trzy lata rak chodziłam w końcu znalazł się lekarz , który nie marudził ze za późno na podanie HIALURONIDAZY wcześniej kazano chodzić na radiofrekfencja itp wydałam multum pieniędzy , a podanie HIALURONIDAZY kosztowało mnie tylko 400 zł podał ja i kwas się rozpuścił w końcu wyglądam normalnie . Jeśli lekarz podawał już hialuronidaze to bezpiecznie ja poda raki który tego nie robił nie podejmie się będzie odsyłał na różne zabiegi które i tak nic nie pomogą , tylko HIALURONIDAZA rozpuści kwas . Wiem co przezywasz bo miałam tak samo . Przykro mi podam namiary na lekarza i przesyłam moje zdjęcie przed i po podaniu .Namuar na pana doktora ***** może jesteś blisko a jak nie to należy poszukać odważnego lekarza i mielącego odczynienia z hialuronidaza .

  • Anonim
    Kasia880549
    14 lut 2020

    Witam Serdecznie miałam ten sam problem trzy kata rak chodziłam w końcu znalazł się lekarz który nie marudził ze za późno na podanie HIALURONIDAZE , wcześnie kazano chodzić na radiofrekfencja itp wydałam multum pieniędzy , a podanie HIALURONIDAZY kosztowało mnie tylko 400 podał ja i kwas się rozpuścił w końcu wyglądam normalnie . Jeśli lekarz podawał już hialuronidaze to bezpiecznie . Wiem co przezywasz bo miałam tak samo . Przykro mi podam namiary na lekarza i przesyłam moje zdjęcie przed i po podaniu .

  • Anonim
    Monika805892
    21 paź 2019

    Witam, patrzę na twoje zdjęcie i mam dokładnie taki sam efekt. Czy poradzilas sobie z tym, jeżeli tak napisz bo ja jestem po trzech konsultacjach i nie wiem co mam zrobić. Raz mi powiedziano, że należy dostrzyknac w policzki i się wyrowna, później była mowa o rozpuszczeniu a teraz znowu ta Pani mnie namawia na uzupełnienie. Czym więcej wody wypije tym te worki robią się większe. Jestem załamana. Ciągle wyglądam na zmeczoną. Co robić?

  • Dr n. med. Agnieszka Ledniowska

    · 10 cze 2019

    Można rozpuścić kwas hialuronidazą odczekać i wykonać ponownie zabieg.

  • Anonim
    emanuela_w403106
    19 mar 2019

    Ale ja nie uważam wcale, że podejmujesz decyzje bezmyślnie!
    Piszę tylko o tym, że ludzie zabierają głos na forum dopiero wtedy kiedy mają problem - dlatego więcej jest wpisów niezadowolonych osób.
    Jak było u Ciebie? Napisałaś po raz pierwszy na forum jak Ci się zabieg udał czy jak Ci się nie udał?

  • Anonim
    frelka
    19 mar 2019

    Nie należę do osob ktore bezmyślnie podejmują decyzje, zwłaszcza w takich działaniach. Z reguły czytam cały internet od deski do deski zanim na cos sie zdecyduje. Lekarzy tez starałam sie wybierac rozważnie i z poleceń. A jednak mimo swojej ostrożności doświadczyłam nie jednego powikłania - stad moja opinia o lekarzach medycyny estetycznej. Obserwuje swoje znajome i tez nie wszystkie maja efekty jakich oczekiwały. Absolutnie nie neguje wszystkich zabiegow ale mam duzy dystans po swoich doświadczeniach zarówno do zabiegow jak i lekarzy.

  • Anonim
    Sorella
    18 mar 2019

    Hej emka. Moim lekarzem jest dr Przemysław Styczeń z Warszawy :)

  • Anonim
    Sorella
    18 mar 2019

    Hej dziewczyny. Zdecydowanie zgadzam się z Emanuelą. Od listopada ub. roku chodzę do lekarza med. estetycznej (wybranego po roku czytania for, opinii nt med. estetycznej). Sprawę u mnie komplikuje niezdiagnozowane Hashimoto (tj. są guzy, są ATPO powyżej jakiejkolwiek normy, ale od kilku lat jestem w stanie fizjologicznej, nie korygowanej lekami eutyreozy). Decyzję o zabiegach i wyborze lekarza podejmowałam bardzo świadomie, w konsultacji z moją endokrynolog - zachwycona nie była , ale też nie wyraziła sprzeciwu. Moja zawsze pociągła twarz, po 2 letnich traumatycznych przejściach życiowych byłą w takim stanie, że nic, nawet rozsądek nie był mnie w stanie powstrzymać przynajmniej przed konsultacją. Świadoma zagrożeń, po wielogodzinnych konsultacjach z lekarzem, poddałam się zabiegom wypełnienia kwasem hialuronowym, bo tylko ten mój lekarz uznał za prawdziwie bezpieczny w moim przypadku. Wypełniałam dolinę łez pod oczodołami, doliny łez wzdłuż policzków (wyżłobienia), zapadnięte policzki, łuki jarzmowe, bruzdy wargowo-nosowe, zmarszczkę senną, lwią zmarszczkę i megadelikatny (nie na blachę) botoks na czoło. Dodatkowo RF i mezoterapię mikroigłową.
    Efekty dziś są znakomite. Nikt nie wie, o co chodzi, ale wszyscy widzą, że jest świetnie. Ja również dobrze się ze sobą czuję.
    Ale do brzegu. Mimo iż uwielbiam swojego lekarza, to ...do dziś nie napisałam o nim opinii :) Jakoś się nie złożyło...
    Bywalców tego forum dzielę na 1) poszukujących wiedzy 2) mających wątpliwości 3) mających poważny problem.
    Bardzo się cieszę, że je znalazłam, bo dzięki niemu wiem, jakie zagrożenia w praktyce mogą się pojawić. Np. dzięki info stąd, dziś zrezygnowałam z HIFU na dolne partie twarzy, zrobiłam jedynie brodę. Nad resztą się zastanowię.
    Ale nie demonizowałabym zabiegów med. estetycznej na podstawie opinii z tego i tym podobnych forów.
    Pozdrawiam :)

  • Anonim
    emanuela_w403106
    18 mar 2019

    Frelko,
    masz rację na forach wypowiada się wiele osób niezadowolonych z zabiegu, ale czy wzięłaś pod uwagę, że piszą one głównie dlatego, że taka już ludzka natura, że jak jest dobrze to przyjmujemy to za oczywistość i nie wypisujemy na forach, ale dopiero jak sie nie uda to wołamy o pomstę do nieba?
    Powikłania, nieudane zabiegi i komplikacje to część medycyny, trzeba o tym wiedzieć, wybierać świadomie tak jak Sorella poczytać o różnych możliwościach przed zabiegiem, a nie po, i mieć świadomość, że może się nie udać - ludzki organizm to nie maszyna. Każda twarz ma inny układ, inne rozłożenie naczyń krwionośnych, nerwów itd., lekarze są też ludźmi, mogą się pomylić, mogą mieć mniejsze doświadczenie, specjalizować się w innym typie zabiegów - dlatego warto poczytać, posprawdzać i pomyśleć przed, a nie miałczeć na forach po zabiegu i obwiniać wszytskich naokoło za kwestwie i sprawy, w których tak naprawdę czasem po prostu nie ma winowajcy.
    Ale to chyba wie każdy, że mądry Polak po szkodzie....
    Nie chcę teraz oczywiście niczego zarzucać Tobie, odnoszę się tylko do Twojego, że wiele osób pisze jak ma powikłania - tak piszą bo jak ich nie ma się im nie chce, niczego od nikogo na forum nie potrzebują jeśli nie mają powikłań, zaczynają się interesować tematem dopiero wtedy kiedy mają problemy - taka ludzka natura dlatego nie zgadzam się z tym żeby tak uogólniać, że większość osób, która ma zabieg na dolinę łez ma powikłania.
    Pozdrawiam ciepło! :)

  • Anonim
    frelka
    18 mar 2019

    Droga Sorello. U mnie tez zabieg był podzielony na dwa etapy malutkimi daweczkami i z odstępem dwutygodniowym. I wlasnie za drugim razem nie wyszedł oczekiwany efekt bo lekarka podała powyzej zagłębień (widziałam po śladach igieł). Takze trzeba sie cieszyc, ze u Ciebie wyszło poprawnie, ale to nie znaczy ze kazdy miał tyle szczęścia. Jest to na tyle trudna okolica ze niektórzy lekarze niechetnie podejmują sie tego zabiegu. Trudno powiedzieć czy powinnaś sie bać. Czytałam juz takie historie, ze tak naprawde nigdy nie wiesz co bedzie po dłuższym czasie od takich zabiegów. Szczegolnie po zabiegach RF. Zwykle po roku kazdy płacze ze wyglada gorzej niz przed zabiegiem na skutek utraty tkanki tłuszczowej i zwiotczenia skory. Poczytaj na zagranicznych forach opinie.

  • Anonim
    Emka652165
    18 mar 2019

    Cześć Sorella,
    u kogo wykonywałaś zabieg? Może podzielisz się swoją opinią i napiszesz więcej o zabiegu, możesz to zrobić dodając swoje doświadczenie tutaj: https://www.estheticon.pl/create-review
    Pozdrawiam Cię ciepło.
    Emka

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama